Odpad (2014)

Brazilci se vyznamenali - sympatický thriller z neobvyklého, ale atraktivního prostředí, který z neoriginálního námětu dokáže vyrazit maximum. Dostatek akce a zábavných honiček, akurátní stopáž a výborné obsazení, včetně skvělých dětských herců. Jako svižná jednohubka rozhodně neurazí.

Černobylské deníky (2012)

Tupě šablonové varování pro urbexery, na kterém potěší jen jeden do kalhot nasrávací, ale naprosto nehororový moment.

Fakjů pane učiteli (2013)

Guilty pleasure! Nejen že je to geniálně napsaný a skvěle obsazený, ale jako učitel to shledávám jako neutuchající zdroj inspirace.

Babadook (2014)

"Někdy ti chci třískat hlavou o zeď..." Taková normální rodinka malého MacGyvera, jebnuté maminky a psa, který je z téhle trojky zdaleka nejnormálnější.

Predestination (2014)

Dostatečný mozkový ping-pong na to, aby mi nevadil ani tatíkovatý kníratý Ethan.

Lovec démonů (2001)

Příjemná thrillerová záležitost, která sice měla pár zcela předvídatelných momentů, ale skvěle držela atmosféru a ani scenáristicky to nebylo úplně tupé. McConaugheymu by podobných rolí slušelo víc

Není kam utéct (2011)

Štěně se od dob Eragona naučilo hrát a nakonec je z toho hezká horolezecká vyvražďovací žánrovka, které nakonec vadí jen ten Rodenův divnopřízvuk.

Pod zemí (2014)

Wow, zírám. Found Footage na kterou se do posledních 15 minut dalo koukat. Pomiňme debilní námět a snahu o nesmírně sofistikované odkazy, atmosféru to drží dobrou a párkrát se divák i lekne, co od pařížského thrilleru s roztomilým frantíkem z Franka chtít víc?

Hostitel (2013)

Dvě z milosti za ty Imagine Dragons na konci