The Canal (2014)

Sice je The Canal "trošku" vykrádačka, ale aspoň se jí daří po většinu stopáže držet solidně na hraně nechutně dusné atmosféry, ke které přispívá pekelný soundtrack a líbivý vizuál, a občas dokáže i slušně vyděsit, ovšem konec lze scénáristovi odpustit snad jen v případě, že to psal totálně zhulenej.

Chraň nás od zlého (2014)

Dostatečně nechutná hororová atmosférovka, u které mrzí na parádně rozjetý začátek patetické a skoro až hloupé zakončení.

Soudce (2014)

Z ohraného námětu rodinného dramatu mezi otcem a synem se díky výbornému obsazením a skvělým dialogům dá udělat dvou a půl hodinová, někdy až nepříjemně sugestivní, byť emotivní a výborná podívaná.

Doupě (2014)

Proboha proč? Parazitická hovadina bez nápadu, s nudným obsazením a tak neskutečně blbými dialogy, že se tvůrci museli u zkoušení parkouru pořádně praštit do hlavy, aby tohle do scénáře vůbec pustili. Sice už Banlieue 13 nebyl zrovna výkvět zářné scenáristiky, ale přinejmenším byl aspoň zábavný.

Annabelle (2014)

Annabelle by radši měla zůstat zavřená v krabici a přenechat plátno bráškovi Chuckymu. Lekačka sice místy dobrá, ale přemíra všech hororových klišé bije do očí podstatně víc, než by se slušelo, nehledě na neskutečně předvídatelný a patetický konec.

Pečený sněhulák (2014) (pořad) odpad!

Srágora tak tekutá, že víc už ani rozmazat nejde.

Rohy (2013)

Rohatej Harry nakonec vůbec neni tak směšně špatnej, jak se tvářil v traileru. Příjemný překvápko.

Frank (2014)

#Hipstafilmoftheyear

Šéfkuchař na grilu (2014)

Feel-good pro nadšený kuchařský a soušl-blbečky. Vynechat Scarlet, hrábne si ještě o hvězdu výš.

Andělé všedního dne (2014)

Klasicky nepřekvapivý Viewegh, který se příjemně tváří, ale smyslu moc nepobral.