• Thriller

Kandidáti života a smrti (1979) (TV film)

Nostalgická vzpomínka, kdy jsem to jako kluk viděl v tv a děsně se bál :)

Způsob vraždy (2016)

Celkem oddychovka, u které nemusíte namáhat mozeček :)

The Neighbor (2016)

Chvilka napětí a ....nic....

The Good Neighbor (2016)

Příliš mnoho kecání těch dvou puberťáků a bohužel to moc nezachraňuje ani závěrečná pointa, která byla vcelku povedená.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Jedna hvězda pouze za nápad umístění městečka pod tajemnou kopuli, ale to co se z toho po dvou řadách seriálu vyvrbylo, to je děs - ještě že jsem to nezačal číst.

Ti, co vraždí (2011) (seriál)

Od Dánské tvorby jsem čekal trochu víc, žel tento seriál spadá do naprostého průměru. Vyšetřování a vůbec propracovanost celého vyšetřování je naprosto nulová. Celkově zklamání, plus jen za sympatickou Lauru Bach a šéfa Larse Mikkelsena.

Ambulance (1990)

Já bych tento film také až tak špatně neviděl, nějakou atmosféru to má - záběry sanitky bloudící městem byly slušné, humoru je v dialozích dost a stále se tam něco děje. Scénář rozhodně není originální, vždyť námět lovců či zlodějů orgánů těl, odstartovala v roce 1978, mám za to, adaptace Cookovy knihy.

Téměř mrtví (1994) odpad!

Téměř mrtvý jsem byl skoro já sám při sledování této absolutní nudy. Přiznám se, že mě nalákala přítomnost Shannen Doherty v hlavní roli, jelikož jsem ji od dob Beverly Hills 90210 neviděl. A už ani nikdy vidět nemusím. Příběh mladé doktorky, zkoumající vše o dvojčatech, které zemře matka. Po čtyřech letech se jí matka znovu zjevuje. K zjištění pravdy proč tomu tak je, ji dopomáhá policajt z předměstí. Nuda, hloupé dialogy, nuda, ještě hloupější scénář a zase nuda.

Zběsilý vztek (1987)

'Pěkný osmdesátkový slasher o dvojčatech Toddovi a Terrym. Ti když byli malí tak se v autokině odplíží rodičům z auta a jeden z nich zabije mladíka v jiném autě, ale pohotově to svede na bratra. Děj se přenáší o deset let dopředu kdy jeden z bratrů prchá z psychiatrického ústavu, načež druhý toho okamžitě využívá k uspokojení svých choutek...Film rozhodně neurazí, ba naopak potěší příznivce slasher žánru. Děj jednoduchý, atmosféra občasně gradující, dobrá hudba. Malinkou roli si zde zahrál i Ted Raimi.

Mordparta (2016) (seriál) odpad!

Naprosto stupidní a zbytečný seriál. Katastrofální herecké obsazení. Scénář jak od malého děcka. Nedotažené do detailů.