Avengers: Endgame (2019) odpad!

musim dať odpad aby som znižil celkové hodnotenie..realne to je na 2-3 hviezdičky, hodnotenie 90 % je velmi prehnané

Chudáčci (2023)

Film "Poor Things" od Yorgosa Lanthimose s Emmou Stone v hlavnej úlohe je vizuálne pôsobivý a odvážny, kombinuje grotesknosť viktoriánskej éry s moderným humorom. Emma Stone podáva jednu z najvýraznejších hereckých výkonov svojej kariéry, čo je oceňované ako pre jej fyzickú, tak emocionálnu intenzitu. Film je vizuálne ohromujúci, s kreatívnym využitím farieb a perspektív, ktoré odrážajú osobný rast hlavnej postavy. Scenár Tonyho McNamary je plný ostrého humoru a inteligentných dialógov, čo film robí nielen esteticky pôsobivým, ale aj intelektuálne stimulujúcim. "Poor Things" je výnimočným dielom, ktoré možno nebude pre každého, ale jeho umelecká hodnota a výkony sú nezpochybniteľné.

Sviňák (2013) odpad!

Trailer vôbec nezodpoveda filmu, nedajte sa oklamat. Keby som zanho v kine nezaplatil 5 e tak by som mu dal aj vyssie hodnotenie a nakolko je tu hodnotenie velmi prehnané, musel som ja dat tak malo. Myslel som ze to bude komedia, ale skor to bola parodia na Donnieho Darka..