Osm hrozných (2015)

Velká očekávání splněna. Tarantino dokázal, že mu stačí jeden dostavník a jedna chata, aby nás zabavil na celé 3 hodiny. A on nepotřebuje ani pořádnou akci, ani digitální efekty, protože jeho scénáře jsou k nezaplacení. 5* zasloužených.

V hlavě (2015)

Bylo to dilema. Na co jít do kina? Já a další čtyři kamarádi jsme nevěděli, jaký film si vybrat. Tak jsme si vybrali V hlavě. Tolik úspěšných recenzí, které donutili nás všechny tomu dát šanci. Byla to největší chyba. Od začátku až do konce neskutečná nuda a humor pro děti, které umí sotva mluvit. Nemyslete si, že nemám rád animáky. Staré pixarovky jsem měl a pořád je mám rád. Byl to humor pro všechny věkové kategorie. Ale jak tu může někdo psát, že je to spíše pro dospělejší publikum? To jste vážně ztratili smysl pro chytrý humor? Jestli jo, tak nejste fanoušci pixarových filmů. Bohužel odpad. Promiňte ale tohle si to zaslouží, protože je to moje největší zklamání od pixaru. Je to aspoň připomenutí, že staré pixarovky si musím pouštět místo těchto novodobých blbostí. Hrůza!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Celý film jsem byl připoutaný na sedačce a okolí nevnímal. Příběh moc vážně neberu, protože snad na něj ani nebylo místo :D Akční náhul, jak má být. George Miller se zlepšil oproti předchozím dílům a hravě strčil Rychle a zběsile 7 do kapsy. 5* zasloužených :)

Kingsman: Tajná služba (2014)

Konečně něco nového. Dlouho jsem neviděl tak zábavný film. Akce, humor a napětí. Vaughn se vždycky trefí do černého a snad to tak bude i nadále.

Četa (1986)

Asi nejlepší nejlepší ukázka toho, jak vypadalo vietnamské peklo.

Zvíře (1977)

Belmondo v nejlepší formě.

Madagaskar 3 (2012)

Co všichni mají s tím afro cirkusem?