Rezistence (2015)

Bál sem se na tento film protože obvykle jsou pokračování horší než první díl.U Rezistence to ale pro mě neplatí , je to super film.Triky jsou opravdu moc podařené,moc nudných scén tu nenajdete a pokud se už nějaká objeví za chvíly příjde další akce.Herecké výkony mi přišli OK.Asi za zmínku stojí hlavní hrdinka Shailine Woodley ktará je skvělá , zbytek herců je fajn.Viděno ve 3D s dabingem , kterej mi nepříšel zas tak špatnej.

Annabelle (2014)

Na tento horor sem se opravdu moc těšil.A musím říct že tak znuděnej z hororu sem snad ještě nebyl.Herecké výkony byly příšerné,za celý film sem se lekl tak dvakrát a příšerně ukecané. Prostě sem v kině seděl a modlil se at už tohle utrpení končí.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nejlepší reality show. Ani po 25 seriich které sem zatím viděl mě to stále moc a moc baví.Super hráči,super soutěže, super moderátor prostě všechno super.Je velmi zajímavé sledovat jak hráči spolu manipulují a tak podobně.PS Jako nejlepšího hráče v historii survivoru považuji Russela Huntze

Power Rangers Mystic Force (2006) (seriál) odpad!

Když sem byl malej tak sem tenhle serial miloval . A když se na to divam po šesti letech tak se divim že taková sračka mě mohla bavit

Jupiter vychází (2015)

V celku pohodový film.Samozřejmě efekty byly výborné , akční scény velmi podařené, a tentokrat mi ani nevadil formát 3D.Herci mi přišli OK , prostory ve kterých se scény odehrávaly bylo opravdu podařené ( i když je pravda že se někdy prostředí podobalo například star wars ale to mi zastak navadilo).Ale i přesto se nemůžu zbavit pocitu ze tenhle film je prostě strašný nesmysl, některé scény jsou opravdu nudné.Takže triky a herci mi přišli super ten zbytek je už trochu horší

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tenhle legendární seriál mě prostě nikdy nemůže přestat bavit.Nezapomenutelne hlášky , postavy , super český dabing. Prostě nejlepší seriál všech dob

LEGO® příběh (2014)

Vynikající film.Úžasná animace , vtípky u kterých se smálo cele kino , hudba která mi ještě týden hrála v hlavě prostě BOMBA.Jeden z nejlepších filmů roku 2014

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Pro mě teda nejslabší díl celé série.Celou dobu se tam nic neděje vůbec se to nemělo rozdělit na ty dvě části ale chapu že z toho koukaj velky prachy.Je to strašně ukecanej film.Pouze jedna akční scéna a to je všechno. Jediné co snad bylo na tomto filmu dobre byly herci kteri byly urcite vyninkajici.Za mě obrovske zklamání . Stále se ale na posledni dil těšim a doufam že posledni dil bude lepší než tehle ukecaná slatanina