Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Boyka byl vždycky egoistický, surový a bezcitný hovado, proto jsem ho měl rád, v tomto díle nám, ale zjemňuje - z pana "duté mašiny na modřiny a zlomených končetin" se stává ochránce ovdovělých žen se smyslem pro zodpovědnost. Zatím to u mě prošlo, příště se mi to, ale líbit už nemusí.

Turbo Kid (2015)

Čekal jsem něco opravdu bizardního a odpadního, ale... Já jsem se dokonce i zasmál, ty honičky na BMXkách jsem sice moc nedával, ale jinak úžasný retro. Nejlepší postavičkou byla Apple, fakt dokonalá! :) :)

Grimsby (2016)

Tak tohle nemá chybu, dlouho jsem nezažil, že by se smálo až brečelo celé kino i když některé scény vydejchávám ještě teď..! :D Starší paní co seděla zamnou zřejmě při samém smíchu ztratila zubní protézu.. :) Pecka prostě. :D

Srbský film (2010)

Těžko hodnotit film, který je nasycený odpornostmi a hrůzami které si normální člověk nemůže ani představit. Nevím jak film ohodnotit, nemám na výběr "odpornost". Možnost "odpad!" je na tento film až moc dobré. Proto nehodnotím.

Jurský svět (2015)

Mohla to být má letní filmová jednička, kdyby mi ovšem celkovou atmosféru filmu nezkazila vysoká předvídatelnost scén a průměrné, místy až podprůměrné herecké výkony které jistě souvisely pro mě s nesympatickými postavami. Film na mě působil s přeplácaným až odfláknutým dojmem. Tři hvezdy.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Je to jako FILMOVÉ TORNÁDO, vtáhne Vás to do víru akčního řádění, rychlé jízdy a efektních způsobů smrtí už na samém začátku filmu a zcela vyšťavené, ale s protáhlou hubou vás to propustí až na konci, AKCE, AKCE a zase AKCE... :) Příběh slabší, ale ta porce efektů to docela vyvážila, no bomba, perfektní odreagovačka! Čtyři hvězdy ****!

Jackass: Děda Mizera (2013)

Jackass, neměl jsem je v oblibě, obzvlášť jejich pokusy se zmrzačit, ale tohle, to je opravdu něco jiného. Dost mě překvapil i ten mlaďoučký klučina, že by budoucí nástupce Johnnyho Knoxvilla? I přes hodně odvážné scénky, místy až mooc, jsem se skvěle pobavil.. :)))

Roming (2007)

Jediné čemu jsem se zasmál byl výkon Bolka Polívky - do té postavy se úplně hodil..:) Bez něho by to bylo jen nudné cosi...

Ona (2013)

Asi nejromantičtější dílko co jsem za poslední dobu viděl.. A to i přesto, že 80% filmu se díváte na obličej Theodora (Joaquina Phoenixe). Theodor se živí psaním romantických dopisů pro druhé a zamiluje se do umělé inteligence co se sama pojmenuje Samantha..? Tééda, kdyby mi tohle někdo řekl, asi bych si to nepustil, ale neřekl - shlédnul jsem a ani toho nelituji. Samotný film v sobě skrývá daleko víc než se na první pohled zdá. Chvílemi jsem se až děsil toho, že je tohle v brzkém budoucnu docela možné..! Shrnul bych to takhle - film dobrý, pocit z něho děsivý. :)

42 (2013)

Pro mě jednoznačná srdeční záležitost, baseballový trenér a jeho hráč s černou pletí proti dřívější rasistické době, velmi dojemný a silný příběh, inspirováno skutečnými postavami... Film mě doslova vtáhl na hřiště a donutil mě fandit Jackiemu, onomu barevnému hráči který zavřel pusu rasistickému publiku a otevřel brány lepšímu baseballu.