Stopař - Missoula (2024) (epizoda)

Četla jsem knížku Komunita truchlících a ta byla výborná. Tady to nemělo s knížkou, snad krom té sekty, nic společné. Na seriál jsem se těšila, ale jsem zklamaná. Bohužel.

Mighty Morphin Power Rangers: Jednou provždy (2023)

Super nostalgie jako kráva. Já se bavila. Dcera Triny byla skvělá. Film beru jako poctu hercům, kteří už nežijí.Jsem ráda, že herečku, co ztvárnila Triny připomněli aspoň na fotkách... O ní jsem věděla, že umřela při autonehodě, a o to víc mě dostal závěr, kde se vzpomíná i na JDF... Jednou strážce, vždycky strážce.

Wind River (2017)

neskutečně dlouhé a nudné

Sněhulák (2017)

nechápu to nízké hodnocení, mně se ten film líbil

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Podle hodnocení, jsem se fakt těšila, že to bude pecka. Že z toho budu stejně vycákaná, jako většina zde.. A ono kulový. Za mě nic moc. Spíš nic než moc.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

super seriál! naprosto boží v původním znění - s cz dabingem taky dobrý - hlavně Rampl je skvěle nadabovanej, ale chudák Regina.. ta to odnesla Danou Morávkovou :-/ a to je hrůza. Lana Parrilla má hluboký hlas, což se k její postavě hodí, ale Dana Morávková je upištěná, až mi to rve uši. Snad si na to zvyknu

Don Jon (2013)

2* s odřenýma ušima.. Scarlett tu hraje neskutečně neskutečnou číííííííču. Joseph mi v tý roli moc neseděl i přes to, že si to na sebe nachystal sám.. má to vtip, to né že ne, ale... samozřejmě tu jde hlavně a především o jakýsi duševní progres, vyzrání a uvědomění si, ale ne s Julianne Moore! to by si jeden ublinkl - vážně by mě zajímalo, co na to jeho rodiče :-) na celým filmu byla nejlepší jeho na mobilu závislá ségra, která má oči jen pro display, ale přesto asi nejlíp ze všech chápe, co se kolem ní děje :-D

Dvojník (2013)

musím říct, že dost depresivní, hlavně to prostředí celkově - jedna velká schíza! *SPOILER* Já bych skočila už na začátku

Spící agent (2015)

super akční filmek! Místy nelogický, ale takový už akční filmy jsou.. Takže co? Zbytečně srážet body nebudu - je to dost rozjetý a Jesse a Kristen jsou pěkná dvojka. Kristen mile překvapila. A Jesse je eso - ať už hraje kdekoliv.

Lotrando a Zubejda (1996)

Co mi to vyrazilo na čele? - To bude asi pot. - Není to příznak nějaké choroby? Já je radši trestám předem, protože potom už by to nebylo nic platné. Začíná to tady a končí tady? - A tady taky.. - Je zamilovanej až po uši! Co říkal? Přelož mi to. - Ale takový doktorský pindy :-D miliju tuhle pohádku - super hlášky a hezký písničky