• Thriller

Vlčí Zátoka (2016) (seriál)

S01E01 - **** / S01E02 - *** / S01E03 - *** / S01E04 - *** / S01E05 - ** / S01E06 - ****

Chainsaw (2015)

Super kraťas!! Vizuálne super a aj zvukovo a hudobne perfektnee!!

Zero Day (2003)

Zaujímavé spracovanie masakru, ktorý sa odohral 20.4.1999 v Colorade. Snímok má silnú atmosféru ktorá graduje po celú stopáž až vyústi do fatálneho záveru, ktorý sa zapísal do dejín USA. Odporúčam aj reálny dokument o tragédií Zero Hour - Massacre at Columbine High zhliadnutelný na youtube aj v českom dabingu.

Sid a Nancy (1986)

Na 21 si toho odžil dosť :) Super film s famóznym Garym Oldmanom, ktorý Sida Viciousa stvárnil dokonalo. 4*

Never Tear Us Apart: The Untold Story of INXS (2014) (TV film)

Super! Určite odporúčam každému fanúšikovy či už kapely INXS alebo celkovo hudby. Ja osobne mám INXS rád od detských čias som si fičal a vtomto snímku som sa dozvedel naozaj zaujímavé informácie. Michael Hutchence je stvárnený Lukeom Arnoldom podla mňa uveritelne. Super záležitosť, ktorej dávam plný počet.

Happy Camp (2014)

Found Footage snímok z produkcie Drew Barrymore.. Vlečúca sa nuda.

Vítej v džungli (2007)

Posledná pol hodinka bola fajn. V podstate celé to nebolo zlé, ale dalo by sa stým spraviť určite viac. Je tam vela prázdych miest. Celkovo to ale na mňa pôsobilo kladným dojmom.. Prostredie krásne a FF spracovanie obstojné v rámci subžánru.

V/H/S (2012)

Tape 56 - Adam Wingard - 3*///// Amateur Night - David Bruckner - 5*///// Second Honeymoon - Ti West - 3*///// Tuesday the 17th - Glenn McQuaid - 4*///// The Sick Thing That Happened to Emily When She Was Younger - Joe Swanberg - 4*///// 10/31/98 - Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett, Justin Martinez & Chad Villella) - 5*///// Celkovo za mňa jednoznačne plný počet! :)

Ghostwatch (1992) (TV film)

Deduško všetkých dnešných FF/Documentary snimkov. V súčastnosti to moc vody nenamúti ale v roku 1992 to muselo spraviť porááádny masaker! Hodnotím vysoko kladne za atmosféru, autenticitu a nápad ako originálnym spôsobom vyvolať u diváka strach v tej dobe. klobúk dole. Pecka :-)

Vesnice (2004)

Neskutočná hudba v podaní Jamesa Newtona Howarda! Zaujímavý dej a perfektné herecké obsadenstvo! M. Night Shyamalan ma nikdy nesklamal. Mimochodom soundtrack je tak silný, že si ho idem hocikedy a hocikde.. ten odporúčam tiež!