• Thriller

Mrazivá past (2021)

Silný film. Ani sekundu som sa nenudil. Výborné 👏🏼

Calibre (2018)

Uff. Velmi zlá situácia.  Super thriller.

UFO - Es ist hier (2016)

Ja mám rád tieto found footageovky :) Toto bola príjemná ufovina až na ten chaotický strih.. Niektoré scény Grieco nastihal jak keby bol na heroíne. Ináč fajn. Fanúšika FF určite poteší.

Await Further Instructions (2018)

Výborný začiatok. Originálne scifi. Kludne by som tomu pleskol plný počet, ale musím ubrať jednu hviezdu za ten koniec. Nebol zlý, ale možno som čakal trošku iné rozuzlenie.

Trhlina (2019)

Kamaríde, toto natočiť ako "found footage" tak konečná. Tá hra svetiel v lese mi trochu pripomínala "Hangar 10 (2014)". Skvelá práca pán Bebjak!

Pomsta (2017)

To je tak, keď máš nezbednú pišulu.

Nitram (2021)

Film nakrútený podľa skutočného príbehu austrálskeho masového vraha, strelca menom Martin "Nitram" John Bryant, ktorý je odsúdený za vraždu 35 ľudí a dalších 23 zranil pri masakre v Port Arthure v Tasmánií v apríli roku 1996 pri jednej z najsmrteľnejších strelieb na svete.

The Frankenstein Theory (2013)

Slow burn found footage horror o profesorovi, ktorý sa vydá hladať Frankensteinovo monštrum. Niekomu sa to možno bude zdať viac ukecané, ale o to ide, vysvetliť všetky detaily ktoré zapadajú do príbehu. Mne to sadlo. Perfektne vyrozprávaný fake dokument, kde to postupne začne gradovať a atmosféra hustnúť. Síce možno by nebolo odveci trošku na záver pritvrdiť, ale bol som spokojný aj s týmto koncom, aspoň to nebolo prehnané. A kebyže sa dá trošku viac priestoru samotnému monštru, tak by som tomu udrel bez hanby plný počet. Nazvučené je to lahodne, hlavne vrčanie a zvuky z lesa:) Odporúčam si to dať na slúchadlá.

Přetlak (2020)

WTF? Ben Whishaw na jednotku!

Exists (2014)

Pri všetkých natočených found footage horrorov o bigfootovi, je toto masterpiece. Včera som si to dal po siedmych rokoch a stále to má grády.