Jurský park (1993)

Na tu dobu asi ok, a jako ok, člověk se nenudí, ale logika uchází...

Nabídka (2022) (seriál)

Osobně jeden z nejlepších seriálů posledních let. Plné napětí, neustálého děje (někdy až moc koncentrovaného - problém, problém..), kombinace mafiánského a filmového umění to vše dle skutečných událostí, narážky na jiné kulturní a filmové ikony, skvělí herci, ke konci možná malinko ztrácí dech, i přesto...uff...toto chcete sledovat.

Marie Antoinetta (2006)

3 hvezdickovy snimek. Ale hvezda za to originalni moderni zpracovani a cuper muziku, ktera tak skvele kontrastuje a historickym filmem.

Nikam zvlášt (2020)

Moc povedené, žádný zbytečný patos a ořecitlivělost...vlastně střídají se 2 druhy scén, v jedné si otec užívá čas s dítětem a věnuje se mu. V druhém bcházíme bizarní rodiny, které se ucházejí o adopci. Chybí tam nějaké lepší pojítko, či lépe rozvinutí červená nit.

Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)

Moc příjemné překvapené, kouká se na to vše velice dobře, věrohodně a stále se tam něco děje, ačkoliv nejde o přímou gradaci. Příběh a hrdinové vás vtáhnou do děje, ano, je to trochu přiškrcené a naivní, ale prostě hezké. A závěrečná gradace u soudu také nezklamamala. Tedy moc nemám co bych vytknul. 4 díly splnily účel a vše do sebe zapadlo.

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

POměrně dost velké zklamání. Ani, mohlo by to být za 5 hvězd jako první díl. Ale to bych potřeboval více a nové originality a graficko animačního pojetí. Zde na divoko - se okoukalo. A zběsilá animace dohromady se zběsilými akčními scénami, které byly příliš rychlé a střídali je tak nudné a pomalé mezi akce, že...že jsem usnul při jedné nudné sdéně na střeše. No a navíc, když už si tu zbytečnou přetaženou nudu dožiju a musím koukat na honičky spide manů, místo, aby gradovalo při ničení a honění padouchů - ne - na konci mi řeknou - fuck off. dnes vyvrcholení nebude, snad za rok a  to si kino zas zaplatíš. Ne, takto si nepředtsvauji, že by se měl zhodnocovat divákův čas a peníze. Jednička super bavila a nadchla. Dvojka? Přetažená otrava, která již ničím nevyniká.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Zas takovej zárak to není, že. Možná před 40 lety ok, ale i v té době se točily kvalitnější věci. Zábavné ok, ale nějak to je asi tak vše..

Bullet Train (2022)

Jako vlastně průměrný akčňák, ale těch několik poměrně lehce zábavných a originálních prvků to trošku zachraňuje. Ale chápu, že pro příznivce tohoto žánru se to skoro blíží Tarantinovi a jsou tak nadšení.

V Číně jedí psy (1999)

Joj, toto je parádně artově crazzy, no jo Dánsko a la Tarantina. Vtipné. Originální, překvapové-

Život v Heights (2021)

Ale jo, taková legrace, miš maš všeho možného poskládaného do sebe, ale aspoň trochu moderní muzikál pro mladé. Úplně neurazí.