Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Po třetím shlédnutí zvedám na max. Pokaždé se mi daří najít další odkazy a už teď vím, že příště si odchytím další. Co si přát víc?

Princezna zakletá v čase (2020)

Nevzpomínám si, kdy naposledy jsem nějakou fantasy/pohádku viděl 3x během jednoho týdne, pokaždé ji dokoukal celou a dokonce mě mrzelo, když jsem musel na chvíli odejít. Komentář od uživatele Malarkey kdykoliv podepíšu, za mě ještě navíc bonus za princeznu, která fakt umí s lukem a čaroděj, který si je vědom toho, že kouzla si mohou žít vlastním životem. Natěšenost na dvojku maximální.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Docela by mě zajímalo, jestli ti co ROGUE ONE v roce 2016-2017 odstřelili, namlsaní z EP VII dnes, po završení "třetí trilogie", mají cukání upravit hodnocení. Pro mě povyrostl a to i přes nesedící dabing.

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Jediné co mi brání dát plný počet je neustálá Civalova snaha někoho vyhazovat z naprosto marginálních důvodů

Ve jménu krále (2007)

Za kaskadéry, za obsazení (speciálně Ron Perlman a Claire Forlani) a za to, že na to někdo dal peníze. Názorný příklad toho, že když kormidelník vede loď na mělčinu, prachy ho nespasí. Nuda ale nehrozí, protože způsobů jak se bavit je tolik - a kdo hledá najde.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

V rámci žánru monster filmů marně přemýšlím co tomu vytknout. Až na něco přijdu, možná upravím hodnocení.