Jack Ryan: V utajení (2014)

Průměrné akční B s překvapivě málo akce. Nebýt Costnera, tak se na to asi moc lidí nepodívá. Celkem nuda.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Završení celé série s Paulem Walkerem je pěknej průser. Ze začátku to bylo o autech a našel by se i celkem zajímavý příběh. Tohle už nemá s původnímy filmy nic společného. Šíleným způsobem přehnané sci-fi.

7 trpaslíků (2014)

Strašné animace, debilní příběh. Celkem srovnatelné s hranou verzí. Cílová skupina: děti do 12 let.

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Těšil jsem se na akční nářez se Sanem Pennem a byl jsem strašně zklamaný. Nudná, zbytečně dlouhá a uměle protahovaná snuška blbejch keců, romantiky, pláče, neziskovek... Navíc už od začátku je jasné, kdo bude hajzl a jak to dopadne. Vyhozený peníze za lístek.

Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

Nejvíc nejblbější film, jaký jsem kdy viděl. Oslava trapnosti a debility. Po tomhle mi Stmívání zní jako super film na klidný večer.

Pompeje (2014)

Vizuálně skvělé, ale toť vše. To se takhle vezme dokument o zničení Pompejí sopku Vesuvem, vloží se do něj vykradené pasáže z Gladiátora (seriál) a všechno se zabalí přehnanou dávkou romantiky. Výsledek je sračka. Očividně taky v Hollywoodu docházejí pěkné mladé herečky, tak museli angažovat opičku s plachťákama Emily.

Žena v černém (2012)

Harry Potter se pokusil o vážnou roli a tragicky selhal. Kromě jeho mimořádně špatného výkonu je třeba vyzdvihnout i debilní scénář,

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Nezlobte se na mě, ale člověk, který dá tomuhle filmu 4* a více, je u mě naprosto vylízaný hovado.