Dogville (2003)

Nejvíc mne zapůsobily asi tyto 3 věci: 1) nuda 2) Kidman 3) nuda

Devátá brána (1999)

I po těch letech neztratil tento snímek nic ze své hutné atmosféry. Depp předvádí skvělý výkon, ještě nedotčený rolí piráta Jacka S. Tohle je jeden z mála nenudných filmů Romana Pedofila.

Far Cry (2008) odpad!

Uwe Boll opět dokazal,že je specialista na totální sračky.

Po přečtení spalte (2008) odpad!

Po dokoukání mě napadla jen jediná otázka: O čem to sakra bylo? Tolik hvězd v jednom filmu a taková hovadina. Nesmyslné dlouhé dialogy, žádný děj a humor? Kde ten by se tam vzal. Coenovci na něčem frčej a očividně jim to zabíjí mozky.

Extrakt (2009) odpad!

Komedie, u které se člověk ani jednou nezasměje. Sousta hloupých keců a dlouhých dialogů.

Teorie všeho (2014)

No, klobouk dolu před Eddie Redmaynem.

Need for Speed (2014)

Kdo to kur.. vybíral herce? Víc nesympatickou chásku sem dlouho neviděl, teda kromě Keatona a Mescudiho. Poots je prostě vzor anti-sexy holky. Sérii NFS jsem svého času pařil, takže jsem se těšil. Výsledek nakonec není tak hrozný a i ta šílená stopáž se dá nakonec v pohodě vydržet.

Fakjů pane učiteli (2013)

Po hodně dlouhé době německý film, na který se dá koukat a hlavně vtipná komedie :)

Superman (1978)

Určitě zatím nejlepší filmová adaptace tohoto super hrdiny.

Hořký měsíc (1992)

Pro ty, kdo mají rádi hodně upovídané filmy, je to dobrá volba. Toto dílo se rozhodně řadí k tomu lepšímu, co kdy tento známý pedofil natočil (mě osobně se třeba víc líbilo 48 hodin v Paříži), ale i tak je to dlouhý...