Horší už to nebude (2006)

Jestli je tohle svěží, trefná a insipující komedie pro inteligentního diváka, tak je Stmívání luxusní akční film se skvělým obsazením a napínavým dějem.

Poloprofesionál (2008) odpad!

Will Ferrell je prostě hovado co točí naprosté píčoviny. Takových filmů a nic kloudného. Velká hromada trapnosti.

Star Wars Povstalci (2014) (seriál)

Animované SW jsem nikdy neviděl a ani mě to nelákalo. Jednou takhle z nudy jsem jim dal šanci a byl jsem příjemně překvapený. U mne výrazně lepší než klonové války.

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Animované SW jsem nikdy neviděl a ani mě to nelákalo. Jednou takhle z nudy jsem jim dal šanci a byl jsem příjemně překvapený. Hlášky droidů jsou příjemný bonus. Závěr první série a celá druhá už bohužel postrádá tu počáteční šťávu a jednotlivé díly přecházejí postupně ve stereotyp.

Padesát odstínů šedi (2015)

Tak na kokec jsem se tomu nevyhnul, i když jsem se vehementně bránil. Nakonec to nebylo tak příšerné, jak jsem sem obával (možná tím pivem?). Je to romantická volovina, o tom žádná, ale není tak strašné jako např. Stmívání. Přítelkyni jsem i překládal části knihy a musím říct, že autorka je pěkně nadržená prasnice (ona tak nakonec i vypadá). Zdravá mysl by nemohla něco podobného vyplodit. Nejvíc mi asi vadilo obsazení Dakoty. Kdyby to hrála třeba Mila Kunis...

Červený pás (2008)

Hotový orgasmus pro každého intouše a sračko mluva. Nejnudnější film s bojovou tématikou ever. Od začátku jsem čekal, že se začne něco dít a marně jsem čekal až do závěrečných titulků. Nuda, kecy, doják a na závěr místo souboje objímačka a ještě hodně špatně natočená. Hrůza.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Těžké zklamání. Původní Max je na úplně jiném levelu a navíc Hardy na Maxe vůbec nepasuje. Opět nemohla chybět milostná vložka, jak je v poslední době špatným zvykem. Tu už snad nacpou i do Vetřelce.

Noční běžec (2015)

Průměrné akční B, které nenabídne nic navíc. Člověk v podstatě celou dobu ví, jak to dopadne.

Blade (1998)

Best vampire movie ever.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Snad každý musel vědět na co do kina jde. Takže když tu nějáký hovado brečí, že tam bylo moc akce, efektů, digitalizace,atd., tak to asi nemá v hlavě v pořádku. Proč takovýhle lidi chodí do kina na filmy, který se jim nelíbí a pak o tom píšou nesmyslný recenze??? Spousta akce, nové postavy (i když dvojčata jsou vcelku zbytečná), líbivé efakty a spousta hlášek. Já sem byl spokojený a už se těšim na trojku. Jen ta romance tam byla jaksi navíc...