• Pohádka
  • Reality-TV

Jan Žižka (2022) odpad!

Násilí se určitě očekává, ale zcela nahrazuje neexistující děj. Nemohl jsem se zbavit dojmu, že ten film natočil prostě sadista pod heslem čím víc explicitního násilí, tím lépe.

Elvis (2022)

Během první půlhodiny jsem chtěl odejít hlučnost filmu byla jako v první řadě na rockovém koncertu u repráků opravdu strašné poté se to trošku zlepšuje ale stejně jsem z filmu odcházel s migrénou opravdu ta hlučnost byla moc nevím jestli to byla chyba Cinestaru nebo to byl záměr tvůrců ale byla to opravdu hodně nepříjemné.Někdy opravdu velmi špatný překlad titulků už ani neberu to je prostě daň  na kterou jsem si u titulkových filmů zvykl

Pánský klub (2022) odpad!

Hrůzostrašná komedie u které se ani jednou nezasmějete nejhorší český film tohoto roku

Duch - Krysa (2022) (epizoda) odpad!

Kdybych byl policajt tak jsem fakt nasranej jak někdo dehonestuje moji práci fakt jsem chvílemi nevěřil jak moc velkou sra*ku vidím

Odznak Vysočina - Zlobába (2022) (epizoda)

Jestli to měla být nová Modrava tak se to opravdu hrubě nepovedlo Zmrzlá mě svojí postavou tak štvala že jsem to málem ani nedodíval do konce.

Duna (2021)

Podle tohoto filmu by měla být zavedena jednotka nudy jedna Duna. Zklamání roku

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

Tak trochu nevím co tímto chtěl básník říct. Jako kriminálka nepoužitelné a jako komedie to nefunguje už vůbec nebo on se za ten díl někdo něčemu zasmál ???

3Bobule (2020)

Komu se líbila jednička věřím že se mu bude líbit i trojka váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami nakonec čtyři díky dobrému konci který mě slovem pana Postráneckéo vehnal slzy do očí.Odočívejte v pokoji mistře