• Pohádka
  • Reality-TV

Příliš osobní známost (2020) odpad!

Už dlouho jsem z kina neodešel před koncem dnes ano nevím v čem má být ta komedie směšného jsem ve filmu nenašel vůbec nic po scéně "tatínkova večeře" jsem odešel dívat se na ožralýho ču-áka který terorizuje svoji malou dceru to vážně nemám zapotřebí........

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Je to prostě krimi parodie nic víc nic míň vypnout mozek a jen se bavit jako výplň sobotního odpoledne to fungovalo skoro dokonale

Úhoři mají nabito (2019) odpad!

Už dlouho jsem z kina nešel takhle nasranej totání ztráta času.Tento film nemá nic absolutně chybí příběh,Dementní slepenec scén s ještě horšími dialogy.Nechápu že jsem z kina neodešel a ješě víc nechápu jak takovouhle sračku může někdo psát 3 roky !!!! Retardované dítě napíše za odpoledne lepší scenář než bylo toto utrpení. Možná nejhorší český film co jsem kdy viděl Troškovy Kameňáky jsou vedle too oscarové snímky.

Černé vdovy - Epizoda 1 (2019) (epizoda) odpad!

Prima se uspesne pokousi prorazit ceske serialove dno tohle je opravdu straslive

Léto s gentlemanem (2019)

Nejhorší snad jsou ty dialogy člověk se modlí at už to skončí mockrát jsem z kina zdrhnout nechtěl dnes fakt ano tohle bylo děsivé. Ještě když v týdnu vidíte Na střeše a Ženy v běhu což jsou oproti této sračce oscarové snímky.

Ženy v běhu (2019)

Konečně česká komedia která je opravdu vtipná a vtip se nemění v trapnost jako ve většině české produkce.

Na střeše (2019)

Neuvěřitelně lidský film opravdu jedním slovem skvělé Švehlíkův výkon nejde snad ani popsat takový herecký výkon jsem opravdu dlouho neviděl.

MOST! (2019) (seriál)

Neříkám ž e je to uplně špatné ale postupem času je to spíše trapné než vtipné.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Vilhelmova zacala zpivat a ja opet prepinam vanocni pohadku to byl otresny zazitek

Lynč - Neúcta (2018) (epizoda) odpad!

Nejvic mě na tom všem štve že takovou sračku platíme ze svých peněz všichni opravdové dno......