Biutiful (2010)

| Scenár: Alejandro González Iñárritu, Armando Bo, Nicolás Giacobone | Hudba: Gustavo Santaolalla | Produkcia: Alfonso Cuarón, Guillermo del Toro | Distribúcia: Focus Features | Štúdio: Cha Cha Cha Films, Focus Features, Universal Pictures |

Bezvadíkyještěprosím (2010)

| Scenár: Josh Radnor | Hudba: Jaymay | Produkcia: Jesse Hara, Benji Kohn, Chris Papavasiliou, Austin Stark | Distribúcia: Myriad Pictures, Anchor Bay Films |

Hezké vstávání (2010)

| Scenár: Aline Brosh McKenna | Hudba: David Arnold | Produkcia: J. J. Abrams, Bryan Burk / Paramount Pictures | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržba: 58,785,180 $ |

Mechanik zabiják (2011)

|| Scenár: Richard Wenk, Lewis John Carlino | Hudba: Mark Isham | Produkcia: Irwin Winkler, Avi Lerner, Robert Chartoff, Boaz Davidson / CBS Films | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 51,070,807 $ ||

Michael Jackson's This Is It (2009)

Objektívne sa táto záležitosť hodnotiť nedá, a tak to pre mňa nemá vôbec význam. M.J. je najväčší úkaz v dejinách kultúry - čo sa týka syntézi spevu a tanca. Na druhej strane - tento snímok nie je ani film, ani dokument - je to len zostríhané video pod rúk blízkého spolupracovníka Michaela, ktorý režíruje najlepšie koncerové projekty na svete, ale rozhodne nie s účelom pre plátno.