Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Od pokračování mého oblíbeného Jumanji jsem mnoho nečekal. Robin Williams už je po smrti a těžko se bude tvůrcům na první díl navazovat říkal jsem si. Ti však na první snímek navázali jen letmo. Ve filmu nechyběl humor a výborné herecké výkony. Skvěle jsem se odreagoval pobavil. Za mě 70%.

Supernova (2000)

Tak dobrá vesmírná sci-fi to mohla být a Američani do toho začali znovu plést prvky z Terminátora. Nemůžu si ale stěžovat, byla to celkem pěkná podívaná. Za mě 50%.

Banzai (1997)

Banzai je podle mě asi nejslabší komedie Paola Villaggia. Dávám 20%.

Finanční krize (2010)

Nemohu dát méně, nežli všech pět hvězd. Informace byly do srozumitelné podoby zpracovány velmi kvalitně. Slovem kvalitně mám na mysli způsobem, že si divák mohl domyslet, který mizera za čím doopravdy stojí. Tolik informací v jednom dokumentárním pořadu bych na téma krize 2008 hledal jinde jen těžko. 100%..

Příběh letiště Praha (2017) (TV film)

Dokumentární pořad o letišti Václava Havla. Některé informace pro mě byly zajímavé, většinou se ale jednalo o nudná fakta. Za mě 40%.

Hroch (2017)

Za mě průměrný, lehce přisprostlý anglický film k zahnání nudy, který člověka nenadchne, ale ani neurazí.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Valerian a město tisíce planet je vskutku krásnou fantazií. To, že ve vesmíru nejsme sami jsem vstřebal již dávno. Hlavní myšlenka tvůrců o ignoraci a možná také bezohlednosti člověka vůči ostatním vesmírným bytostem je zde zcela evidentní. Dávám 80% už jen za ty nesmírně krásné bílé humanoidy.

Jak přežít single (2016)

Za mě spíše slabší film. Jsem ale moc rád, že zde hrála má oblíbená Leslie Mann. Takže se bylo alespoň na co koukat. Dávám 40%.

Psí poslání (2017)

Bylo to hezké to ano, ale pro mě spíše průměr a odpusťte mi to.. trochu hraní na city. Za mě 50%.

Kapitán Bombarďák ve filmu (2017)

Moc pěkná animovaná pohádka. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Tolik fantazie a důvtipu, že to vidím na 80%.