• Krátkometrážní

Resident Evil (2002)

Jediný díl, který se podobá hře na rozdíl od ostatních dílů, kde s hlavní hrdinky Alice udělali vražedný stroj na zabíjení. Resident patří mezi kultovní filmy, kteří by určitě měli vidět fanoušci série RE. Film v podání jedinečné Milly Jovovich dal filmu opravdový nádech. RE pojednává o tom, co by se mohlo stát, kdyby unikl zcela nebezpečný T-Virus a jaké následky na lidstvo by to mělo.

Štěstí na dosah (2006)

Velmi emotivní a silný film, podložený na několikaleté zkušenosti, že i obyčejnému člověku se může splnit jeho velký sen. Velmi dobře propracovaný film o chudém a zadluženém člověku Chrisi Gardnerovi, který i přes velké rány života ( ztráty manželky, být na mizině) stále bojuje o to, aby svému synu a také samá sobě dokázal, že to jde. Typická ukázka toho, že v silných a stresu jích chvílích nejsme sami. Vynikající herecký výkon Willa Smitha nám ukázal podobu utrápeného člověka, kde se sami nakonec přesvědčíte, že vlastně sdílíte emoce s postavou.

Chceš mě, chci tě (2009)

Jednoduchý a zcela prostý příběh o dvou lidech, kteří se ze začátku nesnáší a poté se do sebe zamilují. Klasická červená knihovna ve filmové verzi. Ničím nepřekvapí a ani neurazí.

Sin City Motors (2013) (pořad)

Konečně pořad, který ukazuje na to, že i holka může být u aut - Twiggy! Bellisimo!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Musím uznat, že vidět seriál mezi prvními je naprostý parádní zážitek! V podání originálu s titulkama se tomu nic nevyrovná! Jediné mínus, že první řady jsou nejlepší, když už se tam nastěhují ty zbylé partnerky sitcom se pro mě stává nudným a ničím už nepřekvapí. Sheldon, hlavní FRONTMAN sitcomu se změní o 360stupňů a kvalita seriálu rapidně klesá. Jaká škoda.

Bezva vejška (2006)

Pojďme si jen tak vymyslet svojí vlastní školu a vlastní pravidla. Tss, naivní Američani! Dvě hvězdičky alespoň za trošku zábavy.

Wolverine (2013)

Jedním slovem kravina! Tohle mě napadlo hned první po shlédnutí filmu. Totální chaos, jde vůbec nechápu jak se mohl Wolverine dostat až kamsi do Japonska a to ani nemluvím o Jenn, kde sní udělali naprostou divnou divu. S původním X-Menem to nemá vůbec nic společnýho. 2 hvězdičky za Hugha a efekty!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsonovi jsou protiklad všeho co taková série může obsahovat. Překvapení, zábavu ale také stereotyp a nudu. A ačkoliv seriál patří mezi skvosty, na mě působí občas celkovým nudným dojmem.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Sexistický, naivní, famózní a hlavně feministický seriál o tom, jak ženy dokážou být okouzlující v každém věku. A ačkoliv jsem seriál viděla snad milionkrát, vždy se zde najde něco co mě milé překvapí a pobaví. Už jsem se zmiňovala, že je to můj oblíbený seriál? :)

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Občas mám tendenci si sednout k "holčičím" filmům a prožívat velké lásky a trapasy s nimi. Film je tak prosťoučký, že od začátku víte celý děj filmu, takže Vás už nic nepřekvapí. Prostoduchost, naivita a Hillary!