Voják (2006)

Jedna hviezda za Roberta Patricka. Tento film je proste nehorázna sračka.

Hanebný pancharti (2009)

Z nejakého dôvodu mi to príde rozťahané. Väčšinu času človek čaka že sa už konečne začne niečo diať a ono nič. Nie je to zlý film ale od Tarantina som čakal omnoho viac

Andělé a démoni (2009)

Nie je to taká nuda ako Davinchiho kód ale ďaleko to neutieklo.

G. I. Joe (2009)

Zábavné ale inak neuveriteľne dementné a bez akejkoľvek súdnosti

Lovci duchů (2005) (seriál)

Videl som všetky série (päť) a nebyť tej poslednej mohlo to byť plných 5* Bohužiaľ piata séria sa po odklepnutí šiestej stala obrovskou bublinou s niekoľkymi dobrými dielmi, ktoré su však len slabým odvarom dielov prvých troch sérii. Štvrtá je tak na hrane.UPDATE: Po polovici ôsmej serie môžem s kľudným svedomím povedať, že seriál ide rýchlo dole vodou. Atmosféra prvých sérí je preč, hlavné postavy umieraju a ožívaju podľa toho ako to chcu fanúšikovia a nie ako to chcu scenáristi, alebo ako to pasuje do deja. Zvýšene množstvo radobyvtipných dielov, slash vtipy a iné narážky a hlavne dej sérií cucaný z prsta pokračuje len preto aby pokračoval a peniažky sa sypali. Pôvodný dej a koncepcia prvých 5tich sérii je dávno pochovaná vidinou zisku.

Dům loutek (2009) (seriál)

Whedon dokazuje svoje kvality. Zase. A zase je tu štúdio, tlačiace génia do priemernosti a polopatistického vysvetľovania pre degenerovaných divákov. Pri porovnaní original Pilotu a prvých šiestich dieloch série I je to očividnejšie ako kedykoľvek predtým

Kniha přežití (2010)

Slušný postkatastrofický film. Od vyššieho hodnotenia mi bráni hlavna pointa filmu.