Správci osudu (2011)

Zajímavé. Povedené. Originální. Skvěle zpracované. Silně nad filmem začnete přemýšlet. ,, Opravdu nám tam, někde, někdo, řídí život?" Já osobně se toho dojmu ,popravdě, nemohla zbavit. Doporučuji. Ps. Obsazení mile překvapilo.

Čarovný les (2014)

To se prostě nepovedlo. Od začátku o ničem. Meryl, která zpívá o (ehmm, zde jsem na pochybách, zdali se to dá vůbec vyjádřit slovy...) a James Corden, který tam (dle mě) je na okrasu a vůbec se zde nehodí. Anna Kendrick, která si tímto filmem vůbec nepomohla. Chris Pine.. no, jako princ vypadá a zpívá, ale to jest vše. Ten si také extra nešplhnul v Hollywoodu tímto počinem. Jediná taková malá světílka filmu jsou Johnny Deep a Emily Blunt, i když i u toho jsem také velmi na pochybách. Přesto tomu dávám dvě hvězdy. První za snahu a druhou za obsazení (kromě Jamese Cordana). Za mě max.15%.

Logan: Wolverine (2017)

Excelentní. Opravdu skvěle propracované. Není nic, co bych jen mohla vytknout. Děj, atmosféra, příběh.. Vše perfektní. Výkony špičkové a to vše podtrhnuté skvělou hudbou. O proti předchozím dílům, jednoznačně nejlepší. 100 %

Velký dar (2017)

Chris dokázal, že umí hrát i normální role, kde nemusí mávat štítem, jak na prvního máje. Pěkný příběh, krásně podaný. Výkon malé Mckenn Grace, která má pouhých 11 let je excelentní. Chris nezaostává. Moc povedené až mě samotné ukápla slza. Doporučuji shlédnout.

Angry Birds ve filmu (2016)

Svůj účel to splnilo. Nejenže to pobavilo mého malého synovce, ale v některých pasážích i mne samotnou. Skvěle zpracovaná grafika, která je pěkně doplněná písničkami. Přesto by si to zasloužilo aspoň o trošičku rozumnější příběh. Jinak super, především však pro děti.

Holky na tahu (2017)

Očekávání velké , ale zbytečné. Laciný humor, který se místy ani nehodil. Slabé výkony hlavních postav a celková zápletka o ničem. Jediné pozitivum je Scarlett, která si konečně zahrála v něčem jiném než jsou filmy od Marvelu.

Casino Royale (2006)

Velmi povedená bondovka,asi moje nejoblibenější!!Není co vytknout!!

Sebevražedný oddíl (2016)

Moc se mi film líbil. Příběh, obsazení, hudba všechno je vynikající!! Není nic,co bych mohla vytknout. Těším se na pokračování.

Fantastická čtyřka (2015)

Na film jsem se moc těšila, očekávání jsem měla velká, avšak zbytečná. Na filmu se bez vších pochybností podepsal zásah studia, kterým film zničil a zrujnoval. Obsazení ani nemělo moc šanci příběh celkově utáhnout. Jediné, co se dá pochválit je grafická stránka filmu. Za snahu a grafiku dvě hvězdy.

Captain America: Občanská válka (2016)

Jeden z nejlepších počinů z MCU. Příběhově zpracované na jedničku, aneb kdo by nechtěl vidět rozepře mezi Avengers. Navíc pro další vývoj celkového MCU vesmíru nezbytnost. Herecké role zahrané velmi dobře. Bojové a akční sekvence radost pohledět a konec, jako třešnička na svatebním dortu. Jednoznačně zasloužených pět hvězd.