Joker (2019)

Vzhledem k pozvolne promene hlavni postavy je dej hodne utahany a krom toho se tu nic podstatneho neudalo. Joaquin Phoenix rozhodne nepatri mezi me oblibence, ale tahle role mu vylozene sedla a nevadil mi. Vsiml jsem si, ze se chysta Joker 2, takze verim, ze tam uz bude tempo sviznejsi.

Čertí brko (2018)

Tak do pohadky to ma kurva daleko. Vetcheho je tu vecna skoda, Cina hraje strasne neverohodne, Bardosova by mela byt predabovana, protoze ta jeji prasocestina je proste hrozna (coz mi nevadi, pokud se nema jednat o pohadku a jinak ji mam rad). U prvni pisnicky jsem mel chut to vypnout, protoze nesnasim zpivani ve filmu obecne a navic tohle byla fakt hruza. Daniel hral Tondu Blanika, Marysko byl klasicky debil a Jerabek hral Jerabka. Jediny Budar se tu celkem vydovadel. Zbytek nestoji za zminku. Nejlepsi roli melo certi brko, napad s nim je super, ale na cem ma tato pohadka stat, na tom pada. Brko tu ma podradnou roli a je to skoda, melo to potencial daleko vetsi. Scenar ma taky na vic, ale je to odflaknute. Dialogy uplne debilni. Celkove ta interakce postav je uplne na hovno. Najbrt by mel delat filmy pro dospele, tohle mu fakt nejde!

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Krotil jsem sva ocekavani, ale presto jsem se tesil, uz kvuli ucasti Marka Ebena. Dost hroznou Josefikovou nastesti vyvazovali hlavni muzsti predstavitele, takze se na to dalo koukat a dokonce i zasmat.

La casa de papel (Antena 3 version) - Season 2 (2017) (série)

Tech chyb a nelogicnosti znatelne pribylo, coz se dalo s pribyvajicimi dily cekat. Byva zvykem az na vyjimky, ze sami tvurci se do deje tak zapletou, ze uz nejsou schopni vyvarovat se chyb. Bylo to celkem naslapane, mnohdy ale ponekud utahane a hlavne ten konec - jak vystrizeny z argentinske telenovely. Nektere z postav jsou vylozene otravne a bohuzel zatim vsechny prezily. No tak jestli se ma timto smerem ubirat i treti serie, asi ji ani nedodivam..

Irčan (2019)

Kvalitní herecké výkony a výborná práce maskérů, nicméně snímek není prakticky ničím jiným zajímavý.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Zpocatku dost dobre, potom prijemne, ale ten konec stal za hovno. Kazdopadne to neni film pro normalniho konzumniho divaka. Je tam tolik odkazu, ze to pobere jen malokdo. Ja za sebe muzu rict, ze jsem pobral opravdu malo. Kazdopadne je zabavne sledovat, kolik je tady expertu na Tarantina :D (vsichni 5hvezdickovi).

Rambo: Poslední krev (2019)

Tak tohle je celkem hrůza. Tvůrci se sekli asi o 30 let, neboť je zde zcela opomíjen vliv technologií 21. století, tedy přinejmenším mobilních telefonů. Opravdu bych byl radši, kdyby se děj odehrával v 80. letech, potom bych asi hodnotil vysoko. Takto bohužel musím, ač nerad, hodnotit tuze nízko za totálně odfláknutý scénář a vlastně film jako takový. Prakticky všechno tu působí strašně nízkorozpočtově. Zvuk mizerný, hudba veškerá žádná, střih katastrofální, s čímž se pojí i děsná kamera a celkově to působí tak, že děj se odehrává v 80. letech a John Rambo pořád žije ve studené válce a má podkopaný a zaminovaný celý pozemek okolo domu. Ve výsledku to však ani trochu neodpovídá tomu, co je znázorněno na začátku. Tohle je prostě Béčko jak vyšité a v zájmu Stalloneho bych to vůbec nedával do souvislosti s Rambem. Abych jen nehanil, posledních 30 minut dobře našlapaných, jenže kamerově úplně mimo. Sorry jako.