Trojí hranice (2019)

Prilis mnoho kecu, prilis mnoho objimani. Tohle mohla byt macho zalezitost jako prase se spoustou akce. Misto toho je tu trocha akce a hafo ufnukanych kecu v podani ufnukanych veteranu. A mimochodem, u te rokle na konci jsem cekal neco o GPS, coz se v zaveru potvrdilo. Nebylo to kdovi co, sice to bylo jakz takz zabavne, ale vzhledem k obsazeni a nametu to melo daleko vetsi potencial. Bohuzel postavy jako takove pusobily vetsinu casu jako uplni idioti. Tady proste selhal reziser a ocividne sam v kresilku fnukal, misto aby herce poradne hecnul, kurva!

Vysoká hra (2020) (TV film)

Neprehledne, nelogicke, prehravani nekterych hercu. Uz za prvnich deset minut se nedalo vyznat v postavach, kterych zde bylo az prilis, navic obsazene vzhledove podobnymi herci, aby v tom byl jeste vetsi bordel. Jedna hvezda za aktualni tema.

Parazit (2019)

Je to proste pecka z jineho sveta. Po dlouhe dobe jsem se dostal ke snimku z jine nez hollywoodske nebo evropske produkce. Rejza tady micha nekolik zanru dohromady a umi to servirovat setsakra dobre. Dokazal me i drahou polovicku po celou dobu udrzet jak prikovane, a to veru neni jen tak. Ted tak premyslim, jak to v te Koreji vlastne funguje. Ze by navrch huj a vespod fuj..?

Černé zrcadlo - DJ na odstřel (2017) (epizoda)

Mam pocit, ze tohle uz tu (ne)jednou bylo. Hned zpocatku bylo znat, ze se nejedna o realitu a ten zaver neprekvapil. Za me jeden z tech slabsich dilu.

Gangy z Birminghamu - Série 5 (2019) (série)

Tak to byl ficak. Pata serie naslapana akci, zase nam par znamych postav zemrelo a Tommymu jebe cim dal vic. Masakr.

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Moc hezky udelane, skvele masky i kostymy, prijemny audiovizual, jeskyne Feyu ala Avatar, vyborna Angelina i Michelle. Bohuzel nemuzu dat 4, ac bych rad, protoze Elle Fanning byla proste priserna (ale to ona je vsude, kde se objevi). A to nejen herecky, ten jeji 14lety xichtik tomu fakt nepomohl. Btw. celou dobu jsem mel toho mrnaveho dikobraze za kluka a na konci, ejhle. A nebo to byl i tak kluk? :-O

Černé zrcadlo - USS Callister (2017) (epizoda)

Suprovka, ze zacatku jsem takovou pecku ani necekal, ale pak se to slusne rozjelo. No a pak to zase zabil ten konec bez konce..

Černé zrcadlo - Nenávist národa (2016) (epizoda)

A ja porad rikam: Nepiste ty sracky na ty internety! Na to, jakou to melo stopaz, bych cekal vypiplanejsi zaver, takto to bylo tak nejak nedokoncene, coz je desna skoda, jinak to byl celkem narez.