1899 (2022) (seriál)

Neviem, či aj ostatným tento film prináša to čo mne, ale nemám rada takúto tieseň a pocit obmedzenosti v žití a rozhodnutiach. Za mňa takú myšlienku stačilo vykresliť na menej epizód lebo sedem, to bolo utrpenie, nebavil má priebeh. Ale pre ostatných by to asi nebol taký boom a wau moment keby si nezažili taký pocit. Podobný koniec som očakávala ale zaujímavá varianta. Dopozerala som to iba kvôli záveru ak bude pokračovanie, to bude už zaujímavejšie. Mne stačilo mať pochybnosti z reality pri tráve a v snoch to zažívať.

Wednesday (2022) (seriál)

No tak ja som dosť nespokojná. Kvalita je taká, že výsledne je to na úrovni teenagerského seriálu. Nezaujalo ma to natoľko aby si to udržalo moju pozornosť a pokračovala som v sledovaní. Zhliadla som dve epizódy a stačilo. Jediné čo ma zaujimalo bola zápletka ale herecké výkony a ako je to nakrútené, to bolo pre mňa utrpením. Wednesday bola vždy fest depresívna tuto ten herecký výkon hrozný. Celkový výraz sa snaží být flegmatický ale u predchádzajúcich herečiek sa to odrážalo aj v pohľade, ktorý to robil fakt dôveryhodným a realistickým. Nechápem jak to ešte niekto môže prirovnávať k veľdielu Harry Potter.

Grimcutty (2022)

Si robia srandu XD wau , tie herecké výkony a to ,,prirodzené" ohrýzanie nechtov. Mali to tam dať ešte desaťkrát. Myšlienka dobrá. Dokázali by ste sa vy otrhnúť od vášho mobilu, ktorý je dnes vlastne upřednostňována forma komunikácie, ktorá vám umožní niekoho skontaktovať a stretnúť sa?! Zároveň je to istota bezpečia, že keď potrebujeme, zavoláme si pomoc a nájdeme všetko čo potrebujeme. Vo filme poukázali na to, že je to tak veľkou súčasťou života najmä mladých, že sa vytratila vzájomná komunikácia paradoxne (keďže to malo zlepšiť a pomôcť v komunikácii) a iba to prehlbuje strachy v rodinách. Samozrejme tak ako všetko aj technológia sa s mierou dá použiť dobre alebo zle. Ale myslím, že tento film na takéto zistenie nepotrebujeme. Docela bizár

Hokus pokus 2 (2022)

Začiatok mega skvelý výber protagonistiek našich sestier v ich začiatkoch. Ale potom povrchné asi ako dnešná doba. Hlavné herečky stále super, nechápem, že sa skoro vôbec nezmenili. Bez zvyšku plytkých postáv z dnešnej doby by sa to zaobišlo.

Nepřivolávej nic zlého (2022)

Ach tie severské firmy strata času hodina a pol môjho života. Celý film nuda a ani zàver za to čakanie nestal. Tento film je najhoršia mora rodičov alá poslúchaj ženský a materský instinkt.

610 metrů nad zemí (2022)

Perfektné zábery fakt, škoda scenára - obsah nie je až tak originálny. Zvrat bol mega prekvapujúci (za mňa dobré načasovanie) a inak tie výšky nechutne nepríjemné.

Nene (2022)

No, co na to říct. Hezká kamera. Pomalá kamera bola fakt napínavá. Ale očakávala som, že to bude ďalší skvost v podobe Znamení, aspoň tak to pôsobilo z traileru ako Alien abduction. Je to síce nejaké nové poňatie ale stal sa z toho velký bizár za mňa.

Královny kupónů (2021)

Zbožňujem šťastné konce. Bavila ma tá ironickosť a dôvtip, že prý zločin s nákupnými kupónmi. Ja som mala oxitocín už len pri sledovaní filmu XD pri kreativite a při tom, ako vydrbali so systémom. Niekedy človek potrebuje nejaké odreagovanie a slobodu aby sa uzdravil. Dôležité je počúvať svoje srdce a nezabúdať na to, že je jedno ako sa dostanete do cieľa. Dôležité je, že sa tam dostanete....pretože niekedy aj cesta môže byť cieľ 👍 len bacha na podobných vyšetrovateľov, ktorý kvôli nespokojnosti v osobnom živote prikladajú dôležitosť práci až nadrámec a tak pri premotivovanosti sa zaoberajú aj takýmito detailami, ktorým ostatní nevenujú pozornosť.

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

No fkin wayy... My binge watching Resident evil môže pokračovať