Creed II (2018)

Perfektní v každém směru! Sly opět zazářil a ke konci slyšet originální znělku mě donutilo dát 5 hvězd

Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Do kina bez očekávání a došel jsem ještě s horším pocitem a díky tomuhle snímku se mi asi na delší dobu znechutil tento "Vesmírný Zabiják"!!

Tiché místo (2018)

Parádní snímeček ve stylu potichu a hlavně nenápadně. Překvapivý děj a fascinující zápletka,která nadchne ne jednoho diváka. Za mě jistě 5 hvězd za parádní horor roku.

Zhasni a zemřeš (2016)

Můžu říct že film jsem viděl v kinoripu a kvalita byla otřesná. i přesto mi film přišel dobře natočen a i u toho že to vypadalo tak špatně jsem se lekal. za mě 4 hvězdy.

V/H/S (2012)

Začnu jak si to myslím a bude to velmi stručně. Námět byl velmi dobrý ale režisér to zpackal a stala se z toho jen další found footage blbost co nedokáže ani vylekat. První dva příběhy i celkem usli ale zbytečně nudné i nerealisticke ostatní příběhy stály za nic. Za mě 2 hvězdičky s odřenyma ušima.

Marťan (2015)

Jak bych to shrnul... WOW vsem doporucuji. Vazne nevim co rict. Atmosfera od zacatku do konce.

Želvy Ninja (2014)

Tak oproti kreslenému seriálu nic moc ale jako celovečerák dobré. Celý film byl komediální a strašně humorný.

Interstellar (2014)

Tak abych začal. Super film z pohledu. Super herecké výkony a efekty. Jediné co se mi nelíbilo tak bylo málo akce a nudný začátek. Když ke konci zjistíte že hlavní postava byla jen fikce a byl v 5 dimenzi tak vám z toho šibe. Super film.