• Pohádka

Bobule (2008)

Jsem trošku na rozpacích. Ke konci je film celkem příjemný, ale větší půlka mi přišla taková nemastná neslaná. Zařadila bych ho do kategorie filmů na nedělní odpoledne. Nenadchne, neurazí. Je to celkem příjemná podívaná, ale rozhodně bych zde zobrazené postavy nepopsala jako realistické. Prostě je to film a lidi v něm jsou herci, ne vinaři, Pražáci, Moraváci, prostě herci. Je to spíš chvílemi úsměvné, než nějak výrazně zábavné nebo dokonce vtipné, takže označení komedie je možná zavádějící. Na čtyři hvězdy je to málo, tři a půl kdyby to šlo.

Až přijde kocour (1963)

No, vizuálně je to chvílemi docela zajímavé. Nicméně je to "podobenství" tak na úrovni Jeníčka a Mařenky. Je to všechno tak přímočaré a prvoplánové, že bych to skoro označila za prostinké.

Osudová sázka (1998)

Nejromantičtější film, který znám. A to v tomto případě nemyslím jako urážku.

Hotel pro cizince (1966)

Je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů, tak jsem se k němu chtěla vyjádřit, ale jak tu tak čtu ty komentáře, tak vidím, že by to bylo zbytečné. Není to film, který se bude líbit každému, ale určitě stojí za vidění, pokud máte rádi šedesátá, tak snad nebudete litovat těch sta minut, které vás to bude stát. Já to viděla v kině a byla jsem nadšena, je teda pravda, že ne všichni se při odchodu tvářili spokojeně. Nezaujme zřejmě občany, kteří mají rádi filmy "rovnou na komoru" a nebude se líbit ani samozvaným filmovým kritikům, kteří se rádi rýpou v .... kteří se rádi rýpou. Pokud nepatříte ani do jedné této skupiny, tak se toho nebojte.

Catterick (2004) (seriál)

Hodně dobrý,ale je jasný, že to není pro každýho. Nicméně, komu se líbila Liga gentlemanů, tak bude určitě nadšen. Hand!!