Medvěd na koksu (2023)

hele, já se u teho vážně moc dobře bavil.

Corbin Nash (2018) odpad!

To byl teda extra řídký průjem!!!!! Určeno asi jen pro Trasformersvampyje. Nic než odpad si to nezaslouží. Pana rejžižera bych poslal makat někam do uranových dolů, tam snad nic nezkazil....

Pekelná jízda (2008)

chtěl jsem kouknout na film s motorkama a koukal jsem na film s motorkama  a občas i s kozama.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Grůůt je multifunkčnější víc než Leatherman s Victorinoxem dohromady. Príma důstojné zakončení téhle party zoufalců.

Renfield (2023)

Béla Lugosi ožil, vážně Niky přehrával upe stejně jako on. Uvodní černobílá scéna jak s originálu. Akční scénky jsou zábavný, krásně krvavý. Bohužel celé to kazí výplň mezi něma, kdy se film snaží bejt přehnaně vážný a přinášet rádoby poselství. Jo a ten hnusnej otravnej skřet Analwifina, to celé ještě o třídu shazuje. Rád bych dal víc ale nejde to, fakt jsem se mezi akcí nudil a měl jsem i nutkání to i několikrát vypnout.  35%

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

další zbytečný remákrýbůk pro multikulturní uchyláci. Zůstávám věrný původní trilogii.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

natahovaný, furt to samý. V kině bych to nedal. Mělo to bejt o hodinu kratší, takhle se to vleče jak sopel a nic novýho se vlastně ani nestane. 2,5 hvězdy z milosti.