Kletba (1987)

O něco lepší než Barva z vesmíru 2019. Nicméně to není žádný zázrak i přesto že tady hrál Wil Wheaton i se svojí ségrou.

Děsivá temnota (2018)

Kdo tuhle pýčovinu kurva vyplodil!!!!?!!!! hned na začátku nám vybojlerují že ta slepá pipina, není slepá, bo má všude v bytě rozsvícený lampičky, po městě trajdá se sluchátkama v uších s osolenou hudbou. Jinak je to natahovaný sopel a ten zůstane vždycky soplem. A nezachrání to ani Natašiny kozičky.

Ghost Machine (2009)

Ghost Matrix reloadeth: agentka Kovářová zvrací průjem. Hrozně nudnej odpad, jednu symbolickou za to že Rákel ukázala kozičky.

Spojka pro Dallas (1994)

připomnělo mi to slepenec videoklipů z Penthouse + pár stupidních dialogů a rádoby akce. Hodnotím jen ty kozatý děvky, nic víc.

Ip Man (2008)

Takovej standartní kung-pao film. Možná trošku víc užvaněnější než obvykle. Jenda Donů, mi přijde strašně nesympatickej a bez charismatu. Radši koukám na filmy s Jackiem Tchánem, nebo Letadlo Lim.

Barva z vesmíru (2019) odpad!

Pohádka o princezně z vyřezanó pičó na čele. Očividně jsem u tohohle výblitku nekonzumoval ty spravný drogy. 5x jsem u teho usnul....

Blíženec (2019)

cílovka 12. letý cigoši. kdybych to neviděl o nic bych nepřišel...

Gerald's Game (2017)

a tak jo, dalo se to. |Sice žádný kozy ale atmosféru to nějaků mělo.

The ABCs of Death (2012)

některý povídky byli fajn, bohužel mi v hlavě utkvěla jen ta o prdících japonkách :(