Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Výjimečný stav
- Plzeň
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 4 body
AdfMIGA
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vetřelci
(1986)
Četa
(1986)
Rocky IV
(1985)
Total Recall
(1990)
Království nebeské
(2005)
Blade Runner
(1982)
Vlk z Wall Street
(2013)
Kmotr 1, 2, 3
(1992)
Čas probuzení
(1990)
Tenkrát v Americe
(1984)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(6)
M.a.t.t.
Drolin
ivo333
Jayem
SICK_BREED
Private_M