Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Za tohle bere někdo peníze???

Vlkodlak (2010)

28.12.2015. TV Prima Usekla začátek

Tajemný Černobyl (2015) (TV film)

Nic nového pod sluncem. Navíc rádoby až do duše mluvící nic neříkající srdce rvoucí ale nikoho nezajímající komentáře. Tak akorát na Barandov a ještě v noci

Brána temnoty (2015)

Nicolasi už stačilo. Nuda nuda nuda. Atmosféra žádná, herecké výkony jak v ordinaci v růžové zahradě. Když film skončil 90minut jsem čuměl do zdi a bylo to lepší....

Show Leoše Mareše (2015) (pořad)

Je to asi tím že s nimi stávám asi už 1000 let. A prostě jim fandím. Nejsem prostě asi objektivní... Ale podle mě se dají ve 23:30 dělat jen 3 věci. Souložit Sledovat tuhle Show Spát

Vzkříšení démona (2015)

Stručně: Těch cca 80 minut hezky a svižně uteklo. Dobrá atmosféra. Párkrát sem se dokonce přistihl že mám zadržený dech :-) Rozhodně neurazí. Lepší průměr + Olivia s hezkýma černýma očima

John Wick (2014)

Tohle je konečně ne thriller ale klasická akční vyvražďovačka. Kdyby tam byl např. Jason Statham tak mě to zdaleka tak nebaví jako s Keanu Reeves. A takové ty vtípky..... Bože nejlepší akčňák za no nevím,4roky....teď jsem se díval na žebříček a jo je to tak. Sorry : Denzel Washington za Equalizer ale naštvanej pejskař je víc

Osmy (2014) (TV film)

A já se obával, že už se letos nedočkám. Prostě oddechovka jak má být. Nevím proč nám do kin pořád cpou filmy tipu: Modelky s.r.o., Babovřesky,Šťastná, Bony a klid 2...... Kdyby tenhle film byl v kině a já na něj šel, alespoň bych neodcházel s tím že jsem ty peníze vyhodil do kanálu.