Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Na konec moc rozklepaných brad hafo sladkobolných keců no a ještě to mohli tak o 4 hodiny protáhnout. Jeden by se z toho zVecnul .

Schodiště (2022) (seriál)

Utahaná nuda o prolhané bukvici.

Všechno, všude, najednou (2022) odpad!

Já jsem to po půlhodině vypnul, co víc k tomu.(Myslel jsem si že ty paralelní sračky má pod palcem Marvel)

Bosch: Odkaz (2022) (seriál)

Kéž by jsme byli schopni někdy natočit takové ,,průměrné" série. 5 nic víc nic míň.

Top Gun: Maverick (2022)

Opět jsem měl při odchodu z kina ten pocit čiré radosti a přihlouplý úsměv od ucha k uchu, nutno říci že po velice dlouhé době. Díky že v této době Multivesmíru a digitálních blábolů či jiných pi.... někdo natočil film který má řádné koule. Opravdu skvělé, Tom i zbytek osazenstva váleli za 1. Je jenom škoda že na další počin Toma Cruise si budeme muset počkat víc jak rok.

Za hranicí (2022) (seriál)

Asi po dvou hodinách jsem chtěl jenom vědět kde ta pi...... směřuje, bohužel nikam. Jedna za Brolina.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Poslední Marvelovka na kterou jsem se nechal přemluvit od své ženy, díky bohu i ona má stejný názor. Mimochodem chtěl bych být v paralelním světě kdy za zhlédnutí takové pi..... by měli platit divákovi.

Drive My Car (2021)

Dal jsem na Imfa a dal tomu šanci, kupodivu jsem za ty 3 hodiny neusnul tudíž to nějaké ty kvality  mělo, ale přiznám se není to můj šálek kávy. Ne že bych se nudil ale dle mého vkusu trochu rozvláčné.

Gangy z Birminghamu - Série 6 (2022) (série)

Zklamání, místo starých Peaky Blinders je naservírováno nějaké cikánské vúdú. Další sérii bych už nedal a to jsem to měl hodně vysoko.