• Rodinný

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Jedna z mojich najobľúbenejších teenagerských romantických komédií zo školského prostredia. Skvelé herecké obsadenie, ktoré dokonale ladilo, niet tomu čo vytknúť.

Čarodějky (1998) (seriál)

Aj ja by som chcela byt občas takou čarodejnicou.....ale bez tých otravných a všadeprítomných démonov, ktorí by ma chceli furt zničiť :-DDD

Přátelé (1994) (seriál)

Pre mňa najlepší sitcom aký som doteraz videla, ktorý ani s pribúdajúcimi sériami nestratil nič zo svojho pôvabu a vtipnosti.

Šestý smysl (1999)

Môj absolútne najobľúbenejší film, ktorému nemám čo vytknúť. Skvelá mrazivá atmosféra po celý čas, úžasné herecké výkony - film, ktorému dávam nie ***** ale ****** :-)

Con Air (1997)

Filmy z vazenskeho prostredia ja mozem a tento patri k najvydarenejsim. Nicolas Cage a John Malkovich sa svojich postav zhostili naozaj bravurne a dokonale zapadli do tohto nelutostneho prostredia. Takisto nesmiem zabudnut na uzasny vykon Steva Buscemina, je to dokonaly psychopat :-)

Osudový dotek (2004)

Pri prvom pozeraní tohto skvelého filmu som sa tak pohrúžila do deja, že som úplne zabudla na okolie a priala som si, aby trval čo najdlhšie - tak som ten film "žrala" A preto ho bez váhania radím na druhé miesto v mojom top 10 rebríčku

Zelená míle (1999)

Dojímavý film z väzenského prostredia, ktorý vo mne vždy znova zanechá silný dojem.