• Rodinný

Já, legenda (2007)

Ach, uz je to raz tak :-) cakala som o hooooooooodne viac od tohto "mega" filmu.....tak asi preto ma to trochu sklamalo.....suhlasim s nazorom, ze koniec bol prirychly a nevhodny. To uz to tvorcovia chceli mat vsetko co najskor za sebou??? koniec totalne odflaknuty.......ale Will sa na tuto postavu podla mna dokonale hodil, rola mu sadla.

Předtucha (2007)

No ja neviem, vobec ma tento film nenadchol. Bolo to take ani - ani... dobry namet, slabe spracovanie, ziadne heroicke vykony hlavnych predstavitelov. Cakala som pravdupovediac ovela viac. Rozhodne to nie je film do prime timu, teda aspon podla mna. Jedine hudba to tam zachranovala, ta bola velmi dobra.

P.S. Miluji Tě (2007)

Waw, no teda! Som velmi prijemne prekvapena. Konecne poriadny romanticky film so vsetkym co k tomu patri..............a vobec nie otravne sentimentalny a precukroveny....originalne "posmrtne" posielanie listov a na konci kazdeho P.S. I LOVE YOU, tomu sa jednoducho neda odolat, tak isto ako skvelym vykonom hercov.....cely film ma neopakovatelnu atmosferu a napatie az do konca........mna to teda dostalo....polovicu filmu som preplakala, a to sa mi teda casto nestava...klobuk dolu! :-)))

Bez dcerky neodejdu (1991)

Nakoľko kniha Bez dcéry neodídem patrí medzi moje najobľúbenejšie, jej filmové spracovanie ma veľmi sklamalo. Je to veľmi slabý odvar skutočnosti, ktorý navyše na mňa pôsobil absolútne nepresvedčivo.

Madagaskar (2005)

Mne to prislo velmi vtipne a zabavne, rehotala som sa skoro vkuse. Velmi dobre na depresiu, vrelo odporucam :-)))

Ratatouille (2007)

Cakala som, ze dam bez debaty *****, ale..........nakoniec su z toho "len" **** ........neviem, nieco mi tam chybalo, co mi nedovoli dat plny pocet

Náhodné setkání (1999)

No ano, namet by aj mohol byt zajimavy.......ale to spracovanie....straaaaasna nuda, este teraz zivam, ked si na to spomeniem Pozrela som si tento film len kvoli Harrisonovi, jeho sarm je neodskriepitelny....a suhlasim s nazorom, ze jeho herecka partnerka sa k nemu absolutne nehodila.....

Kate a Leopold (2001)

Priemerna romanticka komedia. Nic viac nic menej.

Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)

Krimi seriálov je už tak veľa, že sa jednoducho potrebujú v niečom odlišovať od tých ostatných. No v tomto prípade s hluchou agentkou to tvorcom moc nevyšlo. Vyznieva to naozaj dosť naivne a hlúpo, okrem toho, že je to strašná nuda.