Strážci - Watchmen (2009)

tak jsem rad ze tohle me trosku minulo.. Po dlouhe dobe paradni3apul hodinovy uncut..

O kuřatech a lidech (2015)

Tak nejak jsem cekal po jablkach dobrou zabavu, kde nejvetsi blazen je sam reznik. A prestoze uplne vichr z hor to nebyl.. letmy severni vanek me ofouk a kult kultu zustal zachovan.

Lucy (2014) odpad!

WTF?

Sibiřská škola (2013)

převráceně zvráceně neúplné a nedůstojné zpracování jedné výborné biografie. Bohužel nemůžu jinak než srovnávat s knihou, která na rozdíl od filmu obsahuje detailní popis neuvěřitelného kodexu, kterým se tito sibiřští urkové řídili. Převracení skutečností a charakterů postav jsem taky dost dobře nepochopil..Skvělý (jak jinak) Malkovich a špatná, nehodící se angličtina filmu nijak nepřidali...škoda

Vyfič! (2009)

..každá hustá mařka musí vědět vo čem to je!!!!

Světová válka Z (2013)

minimální až žádná podobnost s knihou mě vůbec nevadila..bylo by přece těžký bát se o někoho, kdo jezdí s křížkem po funuse po přeživších "hrdinech" třetí světové a sepisouje jakous takous informaci pro budoucí generace. Robertova kamera mě kupodivu iritovala míň než v "kvantu útěchy", nějaký ty pekelný náhody či drobný nelogičnosti jsem taky přežil a často vytýkaná nekompaktnost celého příběhu mě absolutně nezasáhla.. Oživení subžánru dopadlo více než dobře a tak za mě krásný 4z5i

Sedm psychopatů (2012)

..tak si nejsem jistej..To co se podařilo panu McDonaghovi je bezesporu prudce poživatelná mixologie. Jen se ještě nemůžu rozhodnout jedná-li se o umělecký dílo, nebo kýčjakbič. Must see po druhý

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Proč by pocta 80kám musela být nutně stupidní slátanina bez ladu a skladu..viz Norrisův nástup :D Jednu hvězdu za Jeana a druhou za Stalloneho "rest in pieces". Děs běs co si tihle pánové můžou dovolit a sklidit za to 86% :D