Mrazík (1964)

Viděla jsem milionkrát a stejně se za 25 min. jdu koukat znova. ,,Nastěnku chci za ženu"

Děti ze stanice Leningradská (2005)

Pokaždé, když mi někdo něco takového vyprávěl, jsem si myslela, že přehání. Že si ty příběhy dobarvují, ale jak je vidět, tak vůbec. právě jsem asi v 28. minutě a připadám si jako hrozný sobec, že mě vůbec někdy napadlo, proč nemám víc peněz, proč nejsem hezčí, proč ona má tohle a já ne..

Tři bratři (2014)

První hvězdička za Fluse a Dicka a druhá za to, že Flusovi sundali tričko. Mě se to teda moc nelíbilo a to jsem se celkem těšila.

Avengers (2012)

Vtipné, akční, dobré vizuální efekty, Scarlett pro muže, ostatní pro ženy a nakonec Loki ;).Já si myslím, že jeden z mála filmů, na které bych se podívala dvakrát. Vydržela jsem u toho celé ty dvě hodiny :)

Stmívání (2008)

Důvod, proč jsem film zhlédla je trochu zvláštní. Kamarádi mě stále přemlouvali, abychom se mrkli na nějakou parodii, ale vidět parodii na film, který jsem neviděla je na nic. Tak jsem se donutila podívat se na tolik probírané Stmívání. A to je asi důvod, proč jsem nakonec dala 2 hvězdičky, neočekávala jsem nic a skončila jsem tím, že jsem se chvíli rozmýšlela nad druhým dílem. Samozřejmě, blikající upír, teplej vlkodlak a herci, kteří mi nejsou zase tak sympatičtí, tu jsou, ale zkoukla jsem to celé a nijak mě to neurazilo.