Vévodkyně (2008)

Tento film byl tak skvěle natočen, že mě chování téměř všech postav neuvěřitelně sralo až do konce.

Edith Piaf (2007)

Kdyby jsem to neviděla opožděně, třeba by jsem si film více užila. Jinak nádherný film.

Crash Road (2007) odpad!

Hele, je hezká, o tom není pochyb, ale není tak hezká, aby ji chtěl každej chlap, kterýho potká, ojet jak starej papír.

Playgirls II (1995) odpad!

Už si ani nepamatuju, v jakých scénách hrál Pomeje.

Playgirls (1995) odpad!

Nepřirozený, německý přízvuk naprosto příšerný, zoomy wtf? A na lidi co telefonují bych si mohla pustit počítadlo.

Faunův labyrint (2006)

Čekala jsem sice, že to bude více strašidelné, ale bylo to velmi napínavé a překvapivé. Nádherné masky, promyšlený scénář a záporák, při jehož osudu jsem se smála a chtěla jsem tleskat.

Věc (1982)

Nevím, jestli si ještě někdy budu chtít koupit Huskyho.

Mocný vládce Oz (2013)

Spousta CGI, špatných padavých triků a divných dialogů, až jsem se divila, na co se to vlastně dívám. Opravdu, občas byly rozhovory tak neskonale trapné, že jsem měla chuť film vypnout a už nikdy se na něj nedodívat.

Hostitel (2013)

Když se na děj podíváme logicky, nedává to absolutní smysl. Jak může duše, která vypadá jako radioaktivní buňka, vlézt sama do lidského těla, když ty další potřebovaly odbornou péči? Jak dokázaly tyto duše postavit tuhle věc, která jim pomáhá při přemisťování na jiné planety, když samy nejsou bez těla udělat vůbec nic? A Jebb podle mě teda rozhodně není génius, jen dokáže přemýšlet. Možná že je génius jen na americké poměry. A možná že ani na ty ne. Je to prostě jedno velký klišé, kterého tu už máme spousty, ale musím přiznat, že ty tři hvězdičky patří hlavně hudbě a celkem hezké kameře.

Čelisti (1975)

Dokonalý napínavý film, žralok opravdu stojí za to, ale proč se někteří lidi chovají jak největší kreténi? Nejdůležitější je bezpečí obyvatel a ne peníze, když máte u pobřeží bílýho žraloka, ale co udělá starosta? Prostě totální idiot. A takových je tam víc.