poster

Playgirls

Komedie

Česko, 1995, 77 min

Komentáře uživatelů k filmu (255)

 • Cival
  odpad!

  Jane z Americký krásy by řekla: "Může být něco děsnější?"(21.6.2003)

 • Gemini
  odpad!

  Co říci jiného, než: Seňor Olmer, vy jste to zase dokázal!!! Bezesporu kvalitní předlohu bezesporu kvalitního autora jste převedl na plátno bohužel napodobitelným způsobem...viz Playgirls II, abychom pro příklad nechodili daleko...(30.7.2003)

 • Tosim
  odpad!

  Je to velmi nepřesvědčivé. Od A do Z. Páralův román má (snad) něco do sebe (taky dřív psal jinak), ale tohle je naprosto odporné. IMHO se Olmer zbláznil. Už dávno.(6.8.2002)

 • Radyo
  *

  K tomu se nedá říci snad nic jiného, než : "Děkuji, nechci." Každého, kdo by na chvíli zauvažoval o shlédnutí tohoto filmu, předem upozorňuji, že tak učiní na vlastní riziko.(26.12.2002)

 • Djkoma
  odpad!

  Velká Olmerova perla, kterou si nedá za rámeček a zkusí na ni hodně rychle zapomenout. Neobsadit do erotické komedie (??) nějakou hezkou herečku, která by se ukazovala většinu času nahá je čiré šílenství, které nemohlo dopadnout hůře.(21.9.2007)

 • gouryella
  odpad!

  Co k tomu dodat - Olmer se pokusil o erotickou komedii, ale místo toho nám naservíroval jen nesmyslnou nezábavnou zhovadilost.(13.11.2002)

 • Marigold
  odpad!

  "Jestli to nepodepíšete, pustíme vám druhý díl."(20.9.2013)

 • movie
  odpad!

  No když se pan Olmer spároval s TV Nova, bylo na průser zaděláno...No a ona je to opravdu děsná sračka, která vás sice neunudí k smrti, ale když to dokoukáte, musí vám být jasné, že jste viděli něco hrozného!!!(23.9.2002)

 • Boss321
  odpad!

  Viděl jsem první 30 minut a téměr s jistotou můžu říct, že jsem větší hovadinu nikdy neviděl. Blahopřeji pane Olmere, natočil jste asi nejhorší film naší kinematografie i když jsem slyšel, že pokračování je prý ještě lepší :)......(28.12.2007)

 • igi B.
  odpad!

  Jojo, natočit sračku, to je dle mr. Olmera nejspíš "...práce jako každá jiná...", to si (se) holt českej čudlák v Praze musí nějak >točit< , když "chce tu trochu kaviáru" (sic! :-)) a pisskultury... abych patafrázoval moudra, vyvržená v úvodu této >filmové< zhovadilosti pro změklé mozky a jiné orgány... Prý to měla být errotická komedie, ale spíše se to celé zvrtlo v plytce odpudivou (pseudo)moralitu, kterak tři kurvy založily bordel (z nichž pak jedna štěstí došla s jedním klientem) a čtvrtá jim vypálila rybník. Nebo konečníky? Jo, ty je (to měl asi Víťa z praxe se svou playgirl... ;-) třeba chladit studenou vodou, prej kvůli >stažnosti< materiálu... Hahaha... Nevím tedy, kolika řitěmi musel prolézt chudák Olmer, než naškudlil love na tuhle sračku (mmj. jeden brněnský bordel, jeden plzeňský pivovar a tamtéž podnikající likérka - tito >sponzoři< si asi potom rvali vlasy, co že je to product placement - jeden tuzemský mobilní operátor, jedny pražské bulvární noviny atdetc...), každopádně řiťopádně neopoměl obsadit sblížené pražské čudly, mezi nimiž tedy opravdu >vynikají< unyle uníkaná K.K.K. a J. Pomeje, který coby oplácaný bodyguard působí ve své upocené vestičce spíše jako babyretard.... Celé to pak kopruducírováno v té době železně vrcholící ČNTSNOVA - a vo tom to je, že... Nasrat a pochcat! . . . Howgh... :o)...(4.4.2007)

 • charlosina
  odpad!

  O Vladimíru Páralovi by se dalo říct, že je to přinejmenším zajímavý spisovatel - někdy exceloval, někdy uletěl. O Vítu Olmerovi se dá říct něco podobného. Playgirls je sračkou od svého základu... nepřekvapivě.(25.12.2007)

 • JFL
  *

  Jeden z genderově nejstereotypnějších filmů v české kinematografii, aneb podnikavé dívky dostanou zaslouženě přes prsty (přesně řečeno do zadku) a cudná dívčina odchází těhotná s luxem v ruce vstříc životu s manžílkem, kterého si získala tím, že mu prala prádlo a dělala snídaně (a nekritizovala ho za návštěvy v bordelu). "Playgirls" sice nejsou zdaleka tak dobově výživné jako "Nahota na prodej", ale některé záblesky typické české krajiny poloviny 90. let jsou úchvatné (Němčouři, esoterika, kšeftování s nemovitostmi a running joke s mobily). Jako exploatace precizně důsledné, ale ty stupidní deníčkové voiceovery hrdinek z toho dělají nekoukatelnou slátaninu.(14.2.2010)

 • dobytek
  *

  Tak konečně se mi "poštěstilo" vidět tuhle legendární Olmerovu hovadinu. Erotickej film to neni ani omylem, některý scény jsou spíš anti-erotický, komedii bych v tom taky neviděl, protože k smíchu jsou tam leda tak naprosto příšerný herecký výkony Chytrový, Kornový, Poblejeho a dalších. Za co teda dávám filmu tu jednu hvězdičku? Na Playgirls jsem se díval s vědomim, že by se mělo jednat o jeden z nejhorších filmů všech dob, takže jsem od toho nečekal absolutně vůbec nic. Film mě potěšil aspoň trochu tou atmosférou 90. let (první mobilní telefony, podnikatelé v brutálních outfitech, atd...) a zároveň oceňuju, že to trvá jenom 80 minut, takže jsem se ani nestačil moc nudit. Co dodat? Je to špatnej film, ale existuje hromada ještě horších filmů. Podruhý to ale fakt vidět nemusim. 15%(6.11.2008)

 • Gilmour93
  *

  Vakuová pumpa vysávající vkus. Úvodní soulož Moulina s četařkou Babinčákovou vám způsobí čtrnáctidenní erektivní dysfunkci a pak už jen Víťa systematicky ryje rypákem dno české porevoluční kinematografie (a že tam těch rýh je). Dlouho jsem přemýšlel, za co vlastně dát alespoň jednu hvězdu. Dám ji sobě. Za odolnost. Za to, že jsem při pohledu na koženého Pomejeho udržel večeři..(11.4.2014)

 • viperblade
  **

  Když jsem náhodou zahlédl, že ještě nějaká česká TV stanice (Barrandov holt jede!) má tu odvahu a opravdu zařadí tenhle film do vysílání (sice v neděli kolem půl jedenácté, ale to je vlastně jedno), tak jsem si tenhle snímek, o kterém jsem četl prakticky jen to nejhorší, prostě nemohl nechat ujít. A výsledek mě překvapivě… neznechutil tak, jako ostatní. Ano, Playgirls je špatný film a vsadím se, že prakticky všichni, kteří tam hráli, by všechny kopie tohohle snímku nejraději pohřbili hodně hluboko pod zem, ale po tom všem, co jsem o něm četl, jsem čekal něco mnohem, mnohem horšího a to se naštěstí nedostavilo. Je fakt, že film je erotický asi tak, jako dívat se páření krokodýlů v ZOO a je taky fakt, že o slušnější herecký výkon zde prakticky nezakopnete (chudák Vízner…) ALE… má to jen 80 minut, takže se nestihnete nějak výrazně nudit a navíc Kuklová byla (a vlastně pořád je) kus. Takže suma sumárum, tohle je sice průser, ale viděl jsem mnohem horší a nudnější filmy. Takže 40 %.(7.3.2011)

 • sud
  *

  Aspoň za ty pěkný holky 15%.(6.2.2005)

 • sepp
  odpad!

  Zhovadilost bez ladu a skladu - eroticke sceny vyznivaji trapne a ne komicky. Naprosta ztrata casu...(6.9.2003)

 • lesumir
  ***

  Nó jó, Víťa Olmer & a jeho ženuška Simonka Chytrová. On ji nikdo nechce obsadit, proto to dělá její manžel a takhle to vypadá. Horší herečku jsem neviděl, než je ona! Film jako takový se mi ale líbil. Viděl jsem ho ještě jako dítě.(9.8.2006)

 • paascha
  *

  jen z nostalgie(16.6.2008)

 • NinadeL
  ***

  Kongeniální trapas porevolučního filmu.(28.2.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13