Boží zápasník (2006)

Velmi zábavné!!Trošku netradiční humor který každý nemusí ale příznivci Balcka si přijdou na své :). Hudba dělá hodně a doslova jsem se do ústředního motivu zamiloval a z obyčejných scén dělá vtipnější než by jsou. PS: nechápu proč je tu psán Efren Ramirez tento herec je sice super, ale v tomto filmu nehraje! Skeletona hraje Hector Jimenez mimochodem velmi povedeně.

Hotýlek (1975) (seriál)

Prosím, nehodnoťte tento seriál s českým dabingem, je to zločin co s tím ten dabing provedl.Tento seriál je opravdový klenot mezi britcomy a dle mne se podle nálady střídá na stupínku vítězu s červeným trpaslíkem, premiérem a Black books :). Jen tak mimochodem je vidět co dabing provedl s hodnocením když to srovnáte s IMBD.Takže raději si stáhněte originál verzi s titulky a tento skvost si vychutnejte do sytosti protože tu není jediný slabší díl.

Rocky II (1979)

Tohle píšu ke všem dílům stejně! Kašlu na to, že 1. díl byl originální a nejlepší a že Stallone tu opravdu hrál!!! Důležitá je jen jenda věc a tože tohle funuje velice dobře nejen jako jednotlivý díly, ale i jako celek a ro je to podstatný. sledujme Rockyho cestu vzhůru spolu, byl to a bude to můj hrdina mýho mládí a ať si kdo chce co chce říká je to serie u které vám vytrysknou slzy dojetí stejně tak i štěstí pomalu ve stejnou dobu a pokud ne tak promiňte není to vámi jen nejste děti 80. let a pokud jo, tak vás bohužel něco strašně důležitýho minulo a je mi to upřímně líto. Rocky je pojem, je to film, který stělesňuje všechno co lidi drží u u obrazovek je to příběh, který by neměl nikdy skončit. Nás nedrží člověk, nedrží nás napětí nedrží nás jiný soupeř! Drží nás Rocky je to člověk se kterým by jsme se chtěli znát, se kterým by jsme se chtěli byť jen vyfotit a věřit, že je opravdový šampión, je to člověk kterého byjsme chtěli mít za přítele, je to jenda z mála osobností stříbrného plátna zapsaná v mém srdci na věky.Vím většinou to není akční film film co vás zasáhne u srdce, a který si delší dobu poneste v sobě, ale vyjímka potvrzuje pravidlo!Navíc ta hudba!!!!IIkdyž jsou díly rozdílné urovně tak já lecsos odpustím

Rocky IV (1985)