Rocky Balboa (2006)

Rocky byl vždy něco víc, možná je to mým ročníkem narození, možná je to atmosfétou, ve které jsem vyrůstal, ale Rocky je byl a bude tím největším hrdinou. Ať mi je dobře nebo špatně:) vždy mi pomůže Rocky ať už to je poslední boj z každýho dílum nebo treningová seqvence, pokaždý je to vylepšení nálady a to se počítá!!!! Pozozor nejsem žádnej nahej kompjutrovej maniak co sedí celej den u počítače, mám ženu a snad brzo i děti a pevně doufám, že nejsem jedinej komu dává tento hrdina občas nadějí :) Myslím, že všichni někdy potřebujem někoho jako je ON!!!!! Ale zas ten filmovej život moc nežerte :)

Krvavá hostina (2005)

Slušný surrvival horor ala od soumraku do úsvitu s prvky humoru nic víc nic mín :) 60%

Rodinná válka (2005) (seriál)

Legrace a hlavně bez velkého moralizování ala Krok za krokem nebo Kutil Tim.Především originální vsuvky z vlastních myšlenek dělaji z tohoto seriálu slušnou zábavu a nejen oni ale i Michal Rappaport je v roli sobeckého otce skvělej:)

Báječná léta (1988) (seriál)

Výborný seriál u kterého jsem se těšil na každý nový díl.Dýchá z toho nádherná atmosféra 60. let Ameriky, člověk by tam hnedle chtěl vplout a užívat si bezstarostnosti mladých hrdinů, ktomu výtečný donutilův dabing a máme seriál který hřeje u srdce.

Casino Royale (2006)

Jeden z nejlepších Bondů vůbec!!! Ačkoliv jsem byl dosti skeptický k Danielovy Craigovy, tak veškeré obavy padly během prvních 30 minut.JB nám konečně krvácí má šrámy a modřiny musí se převlékat a je tak trošku blíže klasickým akčním hrdinům než dříve!CR je výborná bondovka která má jednu obrovskou chybu a to Začátek!!!! ten je tak dobrý že ona parkourová akce probíhající během první čtvrthodiny filmu nasadí laťku kvality tak vysoko že už ji bohužel do konce filmu Martin Cambell nepřekoná a trošku se to celé zvrtne v očekávání něčeho ještě lepšího než bylo na začátku a ona ještě lepší akce nepřijde.Ale to neznamená že je to úplně špatně jen je to škoda a je to taký malý šrám ne velmi vydařené Bondovce!Po dlouhé době se budu těšit na další díly.

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Toto představení je naprostý vrchol DJC.Svěrák je v této roli bezkonkurenční.Národní poklad je ten náš JC :)100%

Třetí princ (1982)

Naprostá klasika, která hřeje u srdce každé Vánoce.Libušce a Pavlovy nejde dát jinak než za 5 hvězdiček

Princezna Nevěsta (1987)

Takové pohádky by se měly točit!Sice Kulisy nejsou kdo ví co ale stačí to a Mandy Patinkin jako Indigo Montoya je nezapomenutelnej. Zkrátka pohádka jak má být 85%

Labyrint (1986)

Nádherná Fantasy pohádka z mého mládí.Krásna Jenifer hledající malého brášku v Labyrinthu plném skřetů a trolů :).K tomu výborná Hudba D.Bowieho.75%