Jak se zbavit nevěsty (2016) odpad!

Nuda a hodně nereálné. Proč utrácíte za natáčení takové hovadiny??? A udivuje mi, že i herci nemají coudnost a berou každou roli.

Tiché místo (2018) odpad!

Pochopila jsem, že museli být ticho a že museli přizpůsobit k tomu celý svůj život, ale odkud potvory se vzaly a proč tam byly? Roky čekaly než jim jen ustřelí hlavy a pustí pisklavý tón? Ne, ani porod mě nepřesvědčil. Dítě neřvalo po celém dni hlady? Odpad.

Děsivé dědictví (2018) odpad!

Kinobox hlásí 10 nejlepších hororů za posl.10 let a druhé místo si zasloužil tento horor a ten přece musím vidět, to dá rozum. První polovinu jsem se nudila, probrala mě rozbitá hlava, pak zas dlouho nic a nakonec mě zaujala šílená matka, že by se něco dělo? Ne, konec to úplně zazdil. Žádné vysvětlení neočekávejte.

Bezva ženská na krku (2016)

Jedna z mála českých komedií co mě rozesmála a i dost bavila. Přitom zde stačila menší zápletka, svěží humor a super herecké obsazení. Viděno na letním kině😊

Městečko Twin Peaks - Návrat (2017) (série)

Na další sérii jsem se hodně těšila a mile mě překvapila, že úvodní znělka zůstala původní. A vlastně znělkou dychtivost a plná očekávání, kdy uvidím staré známé tváře, humor, tajemno, kafe a koblihy, tím veškerá radost skončila. Celých 18 dílů čekáte na zázrak. A ten se nestane. Ani staré tváře to moc nezachrání, jen se chvílemi mihnou. A moc se tam nemluví. Občas jsem si myslela, že se zblázním. Moc mi chybí staré městečko Twin Peaks.

Black Panther (2018) odpad!

Nepovedená marvelovská scifárna. Během filmu jsem pospávala, lepší než prášek na spaní. Žádný drama, akce, napětí co by mě drželo při vědomí. Chaos všeho možnýho a Black Panter neutkví vůbec v paměti, žádná extra schopnost. Už dost Marvel!!!! Stačí. Díky.

Klub rváčů (1999)

Na začátku jsem trošku nechápala dění, po nástupu Pitta to začalo být zajímavější a bylo i celkem dobré sledovat jak se mění po uvolnění endorfinů povahy jednotlivých postav, zejména Jacka. Po zjištění pravdy se to celé zvrtne a je z toho chaos a dost nechápajících scén. Škoda.

Mezi námi děvčaty (2003)

Super komedie, která po x shlédnutí pokaždé pobaví. Jaké by to asi bylo být v " jiné kůži" a tady si to vyměnily nechtě matka s dcerou a taho zkušenost je sblížila.

Šílenství (1994)

Je to opravdu nekonečné šílenství...