Rychlí a zběsilí (2009)

Tak sa nám vrátil do tejto série pôvodný príbeh, pôvodný herci a vymyslela sa k nim táto skvelá pecková jazda! Film bol skvelý, ale nie tak skvelý ako jednička... Skôr by som prirovnal k trojke. Aj cez to bol však dostatočne skvelý na tých päť hviezd. Herci, akcia, príbeh- všetko za plný počet. A tým pádom si vychutnávam dávanie plného počtu tomuto skvelému filmu :)

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

No tak toto už áno! Po druhom dieli, ktorý trošku sklamal, bola táto jazda naprieč Tokyom čosi o veľa lepšíe. Narozdiel od ostatných som vôbec nemal problém s hlavným hercom, práve naopak, skvele mi sem zapadol. Potom akcia, autá a všetko bolo na perfektnej úrovni... Už stačí? Plná PALBA!

Rychle a zběsile 2 (2003)

Druhý diel skvelej série, škoda však, že tento diel nebol vôbec tak skvelý ako jednička. Tak prečo potom dávam za štyri? Lebo bol proste furt dobrý, ale na vyrovnanie sa jedničke by to chcelo podstatne viac než dobrý... Všetko je vo filme v poriadku, od hercov až po príbeh a akciu, ale niečo mi tu proste nesedelo. Takže možno znova prehodnotené ako pri prvom, ale dám tam štyri.

Rychle a zběsile (2001)

Prvá filmová časť pre mňa skvelej série. Každopádne, rád by som začal svoj komentár takto... "ako do pekla mi mohlo trvať tak dlho než som si pozrel tento prvý úžasný diel?!"... Tento diel fakt môžem odporučiť po každej stránke, počínajúc hercami až po príbeh a akčné scény. A áno aby som nezabudol, tých 71 % tu sa mi vôbec nepáči, tento film si zaslúži byť vyššie, ale možno je to len mojím prehodnoteným názorom. Možno prehodnotené, ale za plná palbu!