Kaskadér (2024)

Co na to rici, je to slusny ritni maz. Na film jsem koukal jako na poctu kaskaderum, protoze se to na me valilo ze vsech stran. No tak teda vubec. Po delsim uvazeni, uvedu filmy, ktere povazuju za poctu kaskaderum. Zvire, Tenkrat v Hollywoodu a nebo John Wick. Tohle? Romanticka slatanina, to jo ale tak to bohuzel prodavane nebylo. Der jak emantalu. tuna hovoru o ho**, ktere kdyby tam nebyly, tak se vlastne ani nic nestane. Ano nevim, proc davam 3 , asi uz starnu.

Oppenheimer (2023)

Zatim nejhorsi Nolanuv film, nuda, natahovane jako stare podvazky...

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Asi jsem videl jinej film nez ostatni. No nicmene vizualne moc pekne. Vrcholem animace bych to nenazval. Ale pekne to je. Nicmene je to vice mene vizualni bordel, ktery drzi po hromade. Rychal akce strida rychlou akci, pak utrum, par bezduchych kydu(asi pro ty co musi ba WC) a pak zase vizualni bordel. Miles se chova snad jako jeste vetsi retard. Neposloucha rodice, protoze bez nej by prece mesto lehlo popolem, nicmene jakmile muze skocit za sukni do diry, tak skace a na jeho svet a mesto serepes. No uz jsem videl lepsi filmy. Je ale pravda, ze to co Marvel posledni dobou chrli za zumpu tomuhle nesaha ani po kotniky. Takze dal jsem tri, ale behem psani tomu dam asi hodne usmudlane 4. Ikdyz vzhledem k tomu, ze to proste museli rozdelit, aby vytahli lidem prachy z kapsy dvakat, necham na tech trech.

Šílená noc (2022)

To se tak snazili borci udelat vanocni pohadku pro dospele, no a jak se takova pohadka dela ptate se? Vezmete Die Hard 1&2 a Home Alone zamichate, protrepete vypijete a pokud to pres zaludek projde az do strev, tak mate dve jistoty. Zaprve, leco z toho uz urcite nebude a za druhe, tuha stolice taky ne... Ale abych nebyl sama negativa, dam vam radu, zadarmo... dejte si vsechny tri kousky samostatne a budete mit krasny, plnohodnotny vecer a rano vam nebude blbe.

Banda (2019) (seriál)

Prvni serie hodne dobra, druha meh... treti sragora protkana woke kecama a realiema.. celkove teda prumer. Kouknete na prvni serii a ostatni vychte, budete mit skvely zazitek.

Popelka (2015) odpad!

Des a utrpeni, pokud mate male dite a na vanoce ho chcete necim zabavit, dejte mu na hrani radeji kus tvrdeho chleba. Udelate pro jeho dusevni vyvoj vice. A pockejte si na Hratky s certem.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Zatim nejhorsi film s Vinem. Naprosto otresne obsazeni, hlavne ty zeny, jedna krehci nez druha, asi nejake zname youtuberky, Fakt des, fim mi vybec nedaval smysl. Do kina na to nechodte. Bohuzel na dalsi XXX uz pujde mimo me :-)

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Boze co to bylo? Uz by to mel nekdo tomu Disneymu sebrat. Co dil, to slint. Tohle bylo fakt hrozne, Esmeralda ve vesmiru. Tyhle kasovni dojaky me zacinaji pekne stvat. Nicmene 3 hvezdy za Vadera a celkove efekty, ale herecke vykony zalostne. Scenar, zalostny.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

EDIT: Po shlednuti v kine jsem nebyl zrovna 2x nadseny, nicmene videl jsem Director's cut a musim rict, ze film se povedl, vubec nechapu, kdo dovolil poslat do kin to co se tam promitalo, ale to co jsem videl ja ted(D'sCut) byl film, na ktery jsem se tesil. Vsem zklamanym fanousku doporucuji. Dal bych 5* ale jednu beru pryc, sice mam taky svou maminku rad, ale proste scena - Martha me nebere.