Avengers: Age of Ultron (2015)

Další z filmů, kde vyhrála forma nad obsahem a to nemám rád. Když chci vidět x výbuchů a x nepřehledný akce, tak jsi zahraju nějakou akčí pc hru, kde mi nejde o děj, ale jen o holou akci. Tenhle film je pc hra nabušená akcí, kterou nemůžete hrát, takže se jen nudíte a nudíte.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Trochu přepálená stopáž a hlavní hrdina je snad nesmrtelný. Kvůli těmto dvoum věcem nedám plnej počet hvězd, ale jinak vše šlapě nadstandartně a určitě si po skončení tohohle filmu neřeknete, že to byla ztráta času. A o tom přesně má dobrý film být. 85%.

Kavkazský zajatec (1996)

Takové kousky umí točit jen a jen Rusové! Dát tuhle látku amíkům, tak to bude samé bum bum a desítky výbuchů. Tady zazní pět výstřelů a stačí to. Takhle si představuji válečné drama. 90%.

Okolo futbola (2013)

Hezky na podnose naservírovaná porce agrese! Ukázka toho, že ne každej musí bejt vypatlaná hlava, aby se rád každou sobotu popral hezky někde na louce. I oni mají své prosté životy, tak jako my a řeší ty samé problémy. Reálné a uvěřitelné 85%.

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Je snad něco krásnějšího než Ruska ve vojenské uniformě? Já říkám že ne a tenhle film je toho důkazem! Kombinace krásy a dobré nepřehnané vojenské akce dělá z tohoto snímku vynikající mix který atakuje hranici 95%.

Tchyně (2015) (pořad)

Musím dát tu jednu hvězdu, protože jsem se pobavil. Nic jiného něž odpad, ale od toho nečekejte! Prostě barrandov odpad starter pack....

Show Leoše Mareše (2015) (pořad) odpad!

Další trapásek, kterej bude mít životnost maximálně 2 měsíce. Odpadní trubka jako blázen! 4%.

Špionáž (2013)

Nehorázná snobská nuda! Liam je hroznej nesympaták a vlastně v tomhle filmu mi byl nesympatickej snad každej. Romantická vsuvka mě otravovala svým lineárním pojetím. USA standart. 40%.

Dobrou, mámo (2014)

Výsledek západního modelu výchovy dětí. Oba dva, jeden by dostali takovou tečku že by se z toho pokáleli do kalhot. Z příběhového hledika průměr absolutně ve všem. 60%.

Život i smrt porno bande (2009)

Extrémní gay nuda, kterou jsem protrpěl 112 minut. Nechápu jak někdo mohl takovou sračku vůbec natočit a to ještě v Srbsku, kde se točí většinou kvalitní filmy.