• Krátkometrážní

Vzhůru nohama (2001)

Praštěná vtipná komedie se zajímavým dějem. Tak 3,5*.

Královna Alžběta: Zlatý věk (2007)

Pěkně natočený historický film se slušnou atmosférou, dobrými hereckými výkony a krásnými kostýmy.

Babica vs. Sapík (2015) (pořad) odpad!

To je teda sra... Babica šíleně slizkej a ty jeho kecy... A Sapík? Jakoby se ho pořad snad ani netýkal a jak mluví, hrůza. Jakoby snad mu to ani kvůli jeho tloušťce nešlo. Kdyby šli dát 2 odpady, tak tento pořad je ode mne má.

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Když přihlídnu k cílové věkové kategorii, tak pohádka docela pěkná. A musím přiznat, někdy i napínavá.

Světová invaze (2011)

Děj nic moc, úděsná třesející se kamera ( prostě mě to vadí ), herecké výkony nevýrazné, spousta nelogických a nereálných scén ( a to nemyslím jen poslední bitvu ), někdy to bylo skoro i k smíchu ( je ale fakt, že někdy byla atmosféra napjatá ). Rozhodoval jsem se už půl hodiny před koncem mezi 2 a 3*. A v tom přišla hláška ( pozor SPOILER ): ""Mám toho svinstva plnou pusu". Odpověď "Hned na prvním rande?"" Super hláška, která hodnocení nakonec přiklonila k velmi špatné 3*.

Touha (2011) (divadelní záznam)

Ačkoliv muzikály miluji, toto byl jeden z těch malinko slabších. Ačkoliv Landovo písničky jako vždy na 5*.

Equalizer (2014)

Po prvním shlédnutí v kině jsem dal 4*, ale po dalších shlédnutích dávám 5*. Výborný film se skvělou atmosférou, bomba herecký výkon Denzela Washingtona a ač místy brutální a řekl bych nerealistické scény, s odstupem času říkám super film s výbornou hudbou.

Deadpool (2016)

Pro mne obrovské překvapení. Akční, nevtíravé, vtipné, sprosté, vizuálně skvěle udělané, zvuk i hudba super. Hlavní hrdina trochu vulgární, ale na druhou stranu zase ironicky vtipnej, dobré vtipy na jiné Marvelovské ( nejen ) postavy, skvělé hlášky. A železňák? Dobrej nápad. Co říci na závěr? Snad bude další pokračování nebo se alespoň zařadí po boku jiných X-Menů v dalších filmech.

Vdaná nevěsta (2012) (TV film)

Děj filmu je klasické klišé. I tak se něj dá dobře dívat - herecké výkony slušné, atmosféra dobrá a ač je vše dopředu jasně předvídatelné, stejně člověk čeká, jestli to tak opravdu dopadne.