Dexter - Cvokař k večeři (2006) (epizoda)

Zatím zlomová epizoda první série. Odkryje se vrah z hlavní dějové linky. Perfektní byla i samotná sezení s psychiatrem, který měl navíc zajímavé obsazení. Dexter byl fantastický, ale konečně musím přidat zásluhy i osobnímu životu..

Dexter - Okruh přátel (2006) (epizoda)

Morganová : ,,Trefili jsme zlatou žílu?" Angel : ,,Ne, trefili jsme kurevsky zlatou žílu!"

Absolvent (1967)

Dneska už na mě působí poněkud překonaně, zřejmě hlavně kvůli rozporuplnému konci... Hlavní dvojice odvedla skvělou práci, až jsem jim to uvěřil. Co ale vyzdvihuje snímek téměř do oblak je legendární hudba ! 75%

Malý Sheldon (2017) (seriál)

Osobně jde o hodně speciální seriál, TBBT mám strašně moc rád. A seriálu o Sheldonově dětství jsem moc nevěřil, jelikož jak pak uvidíme, tak je seriál nejsilnější právě tam, když zobrazuje něco, co nám byl nastíněno již v mateřském seriálu. Ale dal jsem tomu šanci, sleduji to od pilotního dílu pravidelně, hezky epizodu po epizodě, přesně tak jak vyjde. Nejzajímavějším faktem je to, že právě na tomhle seriálu je krásně vidět, jak fanouškovská základna mění děj. V prvních sériích se to točí okolo Sheldona, ale kvůli velké všeobecné oblibě ostatních postav, se přizpůsobil i scénář. Kvalitní spin-off seriál, ale je poněkud ve stínu TBBT a to mu nesvědčí. Později se ale odváže, což vede k tomu, že právě hodně prostoru dostávají ostatní členové rodiny, rázem se dobře utváří vztah ke všem Cooperovic postavám. Nejoblíbenější postavy - Georgie, Babča, Missy. 1. série - 75%. 2. série - 75%. 3. série - 75%. 4. série - 75%. 5. série - 75%. 6. série - 65%. 7. série - 70%.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Pro někoho jsou to Přátelé, pro jiné pořád zatvrzele Simpsonovi, ale já mám na tom samotném vrcholu právě HIMYM. A to až tak, že si myslím, že Jak jsem poznal vaši matku je můj nejoblíbenější seriál vůbec. Nebylo tomu tak ale vždycky a právě původně jsem fandil Přátelům, na kterých jsem vyrostl. Vadilo mi obsazení a chaotický vyprávěcí způsob, do kterého je potřeba vyzrát.. A nyní po letech, kdy jsem všech 208 epizod dokoukal v tahu asi na popáté musím konstatovat, že jsem se do tohoto kousku až fanaticky zamiloval.. Co začalo jako nástupce Přátel, končí jako něco ultimátního.. Pět postav kamarádů, kteří spolu jen prostě tráví čas až si jsou tak blízcí, že jsou jako rodina. O nich a vzájemných dobrodružstvích se Ted jednou večer rozhodne dost košatě povídat svým dětem a z jedné romantické historky je prakticky tří denní epopej vypovídající o vztazích a tom, jak si to zařídit, aby byl váš život legendární.. Skrytě možná obhájení si sebe sama, že můžou být dvě životní lásky, ale současně několika letý náhled do života plného všedních příběhů.. V tolik nápaditém a celistvě fungujícím přehršli spletitých vztahů a historek vychází postavy, které jsou tak přirozené až je prakticky od začátku milujete... Ovšem každý zná Barneyho a obecně jde o nejoblíbenější postavu, když dokáže projít největším charakterovým vývojem a přesto si zachovat svoje plánování a zvrácenost. Ale je to právě ten zbytek postav, které dělají z partičky kamarádů a jejich stolu v Baru u MacLarena skupinku s níž chci trávit svůj čas.. A třeba i proto budu vždycky milovat Teodora Mosbyho, především proto, jak chybuje a jak si i nadále věří. Kdybych měl vybrat jednu seriálovou postavu, kterou bych chtěl být, bude to Barney, ale faktem je, že jsem jako Ted a jsem na to hrdý..  Není dne, kdy bych nefandil Robin a Tedovi, nebo nechtěl pořádně zapařit s Velkým Kancem, ba dokonce uzřít Aldrinovskou spravedlnost. Ale nic by nebylo tak legendární bez Barneyho a jeho životnímu krédu. Takže jsem si jistý, že i příště mi to bez krabičky sviňáků bude zatraceně chutnat. --- 1. série - 100%!. 2. série - 100%. 3. série - 100%. 4. série - 100%. 5. série - 100%. 6. série - 100%. 7. série - 100%. 8. série - 100%. 9. série - 90%.