Buffy, přemožitelka upírů - Rodina (2000) (epizoda)

Je fajn si trošku zmapovat zázemí jednotlivých postav. Velmi zajímavé obsazení rodinných členů Tary. A Riley už mě vytáčí, vyhlížím jeho odchod ...

Buffy, přemožitelka upírů - Kdo jsi? (2000) (epizoda)

Za mě jedna z nejlepších epizod 4. série .. Důvod ? Odbočení od linky s Iniciativou. Naprosto brilantní stvárnění Buffy v podání Faith !

Rocky IV (1985)

Pro mě je Rocky IV absolutním vrcholem celé ságy! Vynikající úvod - Apollo jako moje nejoblíbenější postava je mimo, ale příběh dostane nesmírné obrátky... Návrat ke kořenům, co týká scén z tréninků! Tradiční způsoby vs. Moderní technologie. Vrcholem je i Pauliho humor, který tentokrát je naprosto geniálním kořením celého filmu. Finální souboj považuji za naprosto nejlepší moment všech Rockyho filmů. Úžasná řežba při znění elegantní leč zvučné hudby! No a ten závěr - divácká atmosféra a Rockyho řeč po zápase, to už je jen třešnička. 100%

Rocky III (1982)

Ale jo, jde to .. Na jednu stranu obrovský pokles v kvalitě - zápletka, soupeř a jeho tým. Avšak na tu druhou výborný tah vrátit Apolla do hry, ačkoli toho mohli dosáhnout jinak než smrtí Micka. Trénink s Apollem považuji za jednu z nejlepších scén v Rockym vůbec. Dnes už legendární píseň Eye of the tiger dodává filmu celkem slušnou atmosféru. 75%

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Ach jo tohle bylo jako co?! Vůbec jsem se nebavil. Jednoznačně nejhorší z Vetřelců. Nakonec i Riplyova byla hrozná, jak se pak mazlila s tím vetřelcem, no prostě hrůza. Příběh prakticky žádný. Tenhle projekt měl zůstat u ledu. Velké zklamání... Aspoň 2 hvězdy za výkon Perlmana a Ryder. 40%

Bohemian Rhapsody (2018)

Konečně kvalitní film mapující život jednoho z největších interpretů všech dob. Skvěle propracovaný film, který se nám snaží přiblížit dějiny kapely Queen a život Freddieho Mercuryho. Neskutečná energie, která z celého filmu proudí. Když se jedná o scény z koncertů, tak to opravdu působí jako bychom tak opravdu byli. Musím vypíchnout i výkon Ramiho Maleka, který si šáhl na herecké dno, které ho ale vystřelilo až do oblak. Děj nemá jediné slabší místo, všechno do sebe krásně zapadá, a i přes měnící se nálady herců, či atmosféru dané scény, tak film působí pořád neskutečně pozitivním dojmem. Za mě se jednoznačně jedná o nejlepší  životopisný hudební příběh (podle skutečnosti), který jsem kdy viděl. 100%