Chata v horách (2012)

Jaaaaj miluju slátaniny! A konečně něco nového! Škoda celkového zpracování, jinak by tenhle film byl vážně TOP, ale i tak to bylo velice slušné. 8,5/10

Dům voskových figurín (2005)

Průměrná zábava na páteční večer, když se po práci vyvalíte do křesla. Pár moc fajn scén (odlupování xichtu z čerstvě zavoskovaného Jareda Padaleckiho a Paris s oštěpem v lebce). Soundtrack taky moc fajn: Spitfire od The Prodigy, Helena od My Chemical Romance, či Minerva od Deftones. Prostě taková pohodička.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Bezvadná hnusárnička! Tenhle žánr neni zrovna můj styl, ale epesně sem se bavila. Ta špína na nádobí a zaschlá krev smrděla až ke mě do obejváku, A jako pardon, ale bouchačka schovaná v kun*ě? Genilání :D

Povídky ze záhrobí: Rytíř Démon (1995)

Hledáš super 90' béčko? Tak s chutí do toho! Spousta zrůdiček, zelenýho slizu, ňáká ta amputovaná končetina. Znáte to. Doporučuji udělat filmový večírek a dát za sebou oba celovečeráky Povídek ze záhrobí. Tedy Rytíř Démon a Upíří nevěstinec. Udělejte si kopu popcornu, vychlaďte kolču a je o zábavu postaráno :)

Le Nécrophile (2004)

Co tím chtěl básník říct? Se nikdo nedozví... Možná to neví ani on sám. Proč tohle někdo vůbec točil? Jediné vysvětlení je zoufalost u závěrečnejch zkoušek na filmový akademii, nebo velký množství LSD. Tyhle ,,poetický'' hovnolády co nemaj hlavu ani patu jsou vážně ztráta času. Jedna hvězda za hlavní postavu, herec byl super.

Skeleton Farm's Halloween Horrorshow (2010)

GENIÁLNÍ sestřih! Komu tohle nepoběží v telce na Halloweena je smraďoch :D Nadupanej průřez množstvim kultovních hororů u kterýho sedíte a vyřikujete: ,,Hovnooo!'' ,,Nene!'' ,,Hustý!'' ,,To sem neviděl 100 let!'' ,,Juuu!'' .... Beetlejuice, Crypt keeper, záběry z Evil Dead, Freddy, průstřih z Upířího nevěstince, Fright Night, Od Soumraku do Úsvitu, Dracula, Upíři od Carpentera, Rytíř Démon. K tomu špičkovej soundtrack! Prostě MUST SEE!

Dracula (1992)

Bezkonkureční zpracování Draculy. Nádherné masky a kulisy, tenhle film byl vskutku delikatesní pastva pro oči. Pravá hororová atmosféra. Za mě 10/10.

Lesní duch (2013)

Pro dnešní publikum naprosto pecková horová podívaná. Tuna nechuťáren a lekaček. Bohužel mi jako milovníkovy původních snímků svědomí nedovolí změnit z dvou hvězdiček na víc než tři i po důkladném přehodnocení. Hodnocení pro Evil Dead fans 2/10 hodnocení pro nezaujatého diváka 8/10.

La cara oculta (2011)

Milujete naprosto překvapivé zvraty ve filmu, kde si celou dobu myslíte jak dobře víte ,,vo co gou'', ale ve finále dostanete od filmu facku přes celou držku, co vás totálně vyvede z omylu? Máte slabší žaludek? Nedělají vám vyraždovačky dobře a přeci jste rádi napjatí a bojíte se? Jdětě do toho! Jasná pětihvěžda za takovouhle ,,tajuplňárnu''.