Bílí muži neumějí skákat (1992)

Hodne průměrná věc, výrazně nepotěší ani neurazí a zítra už asi nebudu vědět o čem to bylo...

Prokletí Salemu (2004) (TV film)

Na TV film velmi dobré. Pravda první půlka je trochu nudná ale dá se to přežít, efekty také nejsou zlé, atmosféra ujde...Není lehké vložit do filmů podle Kinga to, co on vkládá do svých knih, ten pocit tíživého strachu z neznáma ale Salems Lot je určitě jeden z těch povedenějších kousků.

Gympl (2007)

Gympl tak nějak prošel kolem mě a ani se mě nedotkl. Čekal jsem sice cosi ve stylu Rafťáků (to bude tím Mádlem) a zase takové utrpení to nebylo, ale sprejeři ve velkoměstě mě bohužel nechávají chladným. Situaci zachraňuje Lenka Jurošková u které se je skutečně na co dívat a Filip Vorel u kterého je se čemu smát. Jinak trochu lepší 2*

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Okouzlující, pohádkové, infantilní…To jsou slova, která tento seriál vystihují nejlépe. Dopomáhá k tomu spousta barviček, kam jen se podíváte, výborná hudba a vypravěč…jako celek z toho vychází seriál s originální atmosférou, podpořený vynikajícími hereckými výkony a sem tam se najde i nějaký ten bizardní případ…co víc si přát…pro mě jeden z nejlepších

Invaze žraloků (2008) (TV film) odpad!

Nechci hodnotit film, u kterého jsem viděl jen půlku (přesně řečeno druhý díl) ale u Invaze žraloků to s klidným svědomím udělám. Film je plný nelogičností (ať už je to chování lidí, žraloků nebo úžasné snímky z družice) a nelze ho chápat jinak než výbornou příležitost pro pobavení. Bohužel v popisu filmu chybí žánr komedie a tak hodnocení odpad sedí naprosto přesně.

Top Gear (1978) (pořad)

Vždy, když uslyším úvodní znělku Top Gearu, koutky se mi rozšíří do samovolného úsměvu a zrychlí se mi tep. Tahle série je povinnost a kultovní záležitost pro všechny fanoušky vůně benzínu a díky svému humoru možná nejen pro ně..

Ospalá díra (1999)

Tim Burton je můj oblíbený režisér. Johnny Depp můj oblíbený herec. Tahle kombinace nemohla snad ani skončit špatně. Pamatuju, že jsem se před 11 lety na Sleepy hollow strašně těšil a když film skončil, věděl sem, že dlouho nic lepšího neuvidím. A až do teď jsem neviděl. Film má atmosféru, která by se dala krájet, dost nepředvídatelný děj a špetku černého humoru. Depp je vynikající. Kdyby bylo na hodnocení 100 hvězdiček, Sleepy hollow je ode mě dostane všechny