Válka světů (2005)

Hvězda za výpravu a hvězda za Spielberga (ze sentimentu). Ale byla to kravina. Budu tu za vola, ale jak to parodovali ve Scary movie mě bavilo 1000x víc!

Minority Report (2002)

Rozhodně to není špatný film, na první kouknutí je to dobrá zábava, ale když se mi tento film plete s Já robot a obdobnými blockbustery své doby, je to prostě šum.

V pasti (2005)

Povedené komorní drama. Trochu atmosférou připomíná Okno do dvora a 24. den. Od chvíle, co jsem film viděl, jsou Patrick a Page mými oblíbenci. Navíc ten pocit, že chvíli fandíte i tomu grázlovi a pak zase psychopetce ženoucí se za pochybnou spravedlností. Hodně dobré.

Nejlíp vaří moje máma! (2015) (pořad) odpad!

Ne, na tuto bez odpuštění nehoráznou píčovinu nelze koukat. Skutečné dno těch zmršených a stále vysílaných hovadin o vaření s debilem. Člověk by dostal chuť i na něco od Babici - a to je kurva co říct!!! To se zase TVhovna vytáhla... PS: kingik - venku fouká a prší, ale stejně bysme měli asi vypadnout do přírody, než se nechat dobrovolně mučit tímto svinstvem, co?! :)

Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

USA je země neomezených možností. Rusko, tak tam je všechno možný! A Francie se snaží být taky světová a končí to trapasem. + stopáž zvítězila nad obsahem.

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

Ne, takhle ne. Francouzskou tvorbu jsem nikdy neměl rád, a když se pustila do tohoto žánru (první díl, Vidocq nebo Bratrstvo vlků) vždy to končí průserem a je to na hraně komedie.

Eurovision Song Contest 2015 (2015) (pořad) odpad!

Hrůza! Tento pořad zabředl ve vodách čtvrt století starých, zatuchlých a trapných. I stařičký Ein Kessel Buntes je dodnes svěžejší a lepší pořad (a to je co říct!). Bavili jsme se u Her bez hranic. Tenkrát. Dnes už to zkrátka nefunguje. A nefunguje ani Eurovize, která je schopna se zviditelnit jen výstřední bytostí jako je Končita Buřt. Éra, kdy tu vládla a vyhrávala kvalitní produkce (v popu, tedy mainstreamu, jako ABBA nebo Céline Dion…) je dávno pryč. V éře Youtube tento pořad absolutně ztrácí jakýkoliv smysl! Ale je to hezká akcička, kde jsme se jako ČR vždy ukázali s ostudou (Kája Gott byl tehdy za Rakousko) a stejně nás (občany vydírané koncesionářskými poplatky) to stálo hezkých pár milionů. Celkem to vypovídá i o klesající úrovni EU a hodnotě IQ na bodu mrazu u europoslanců a všech mocných. Už nám nestačí chléb a hry, máme snad na víc!!! Nové kolo 21.05.2014: No WTF?! Co je další kategorie za odpadem??? Hyperkoretní sračka, kde snad uspěje jen černá lesba, slepá a s amputací nohy (to stačí). je mi z toho na blití a Evropa jde opravdu do prdele. Já, jako čech, běloch a homosexuál se stydím: označení připosrané politiky naší republiky je náš cíl? My jako většina států z EU jsme nikdy neotročily černoušky z Afriky (ať si to vyžerou koloniální mocnosti jako Španělsko, Vb, Nizozemí...) a současnou situaci vyvolal stráček Sam (a ten se jen směje pod vousy). Za skupinu lidí, která prý čítá asi 4-9% procent populace se vystavují zrůdní exhibionisté s údajnou hrdostí, výsledek je, že každý gay a lesba bude posuzován těmito kritérii. Pokud 2 dospělí (nebo klidně víc) PLNOLETÝCH osob DOBROVOLNĚ delá prasečinky, ať se klidně sežerou (doslova jako ten kanibal z Německa). Gayové a lesby žijí normálním životem, to že se buzeranti zviditelňují je kapkou v moři a na stejné úrovni mohu odsuzovat všechny milovníky modré co nenávidí odstín petrol. Homosexualita je logická, ostatní už jde jen o skutečné pochybení přírody...